Sezóna 2001/2002     (3. liga divize I)

Kanadské bodování v základní části

# Jméno (Družstvo) Zápasy (G + A) Body
1. Staníček Jan (Báze)    22   ( 20 + 24 ) 44
2. Javořík Rudolf (Sparta)    19   ( 19 + 18 ) 37
3. Pfingstner Pavel (Bourbon)    22   ( 29 + 6 ) 35
4. Němčík Radek (Sparta)    18   ( 27 + 8 ) 35
5. Dlouhý Václav (M. Lázně)    20   ( 20 + 15 ) 35
6. Kubelka Filip (Báze)    22   ( 20 + 14 ) 34
7. Slaný štěpán (F.š.I.)    22   ( 21 + 11 ) 32
8. Kulhánek Miroslav (Děkanka)    22   ( 19 + 13 ) 32
9. Zeman Lukáš (Děkanka)    22   ( 15 + 17 ) 32
10. Motejl Michal (Pohoda)    20   ( 14 + 15 ) 29
11. Ambrož Ondřej (Bourbon)    22   ( 12 + 16 ) 28
12. Dlouhý Martin (Banko)    22   ( 22 + 5 ) 27
13. Pavlík Radim (Pohoda)    22   ( 19 + 8 ) 27
14. Volf Zdeněk (Báze)    16   ( 17 + 10 ) 27
15. Havlík Roman (B.U.H.)    22   ( 18 + 8 ) 26
16. Vlasák Michal (Báze)    21   ( 17 + 9 ) 26
17. šatoplet Jiří (Tatran)    20   ( 12 + 13 ) 25
18. Klatt Karel (Děkanka)    19   ( 19 + 4 ) 23
19. Vincík Pavel (M. Lázně)    20   ( 18 + 5 ) 23
20. Závada Jan (Bourbon)    18   ( 15 + 8 ) 23
21. šolta Jakub (B.U.H.)    22   ( 14 + 9 ) 23
22. Procházka Luboš (Banko)    22   ( 10 + 13 ) 23
23. Sejk Martin (Tatran)    20   ( 14 + 8 ) 22
24. Vráblík Filip (Tatran)    18   ( 13 + 9 ) 22
25. Majer Marek (M. Lázně)    12   ( 11 + 11 ) 22
26. Veselý Lukáš (Bourbon)    22   ( 7 + 15 ) 22
27. Petržela Roman (Tatran)    16   ( 16 + 5 ) 21
28. Janoštík Stanislav (Pohoda)    16   ( 11 + 10 ) 21
29. Novotný Radek (F.š.I.)    22   ( 8 + 13 ) 21
30. Benzl Petr (M. Lázně)    22   ( 14 + 6 ) 20
31. Uhlík Petr (Tatran)    18   ( 13 + 7 ) 20
32. Stopka Jan (žatec)    22   ( 13 + 7 ) 20
33. Pácal Jiří (Pohoda)    22   ( 9 + 10 ) 19
34. Gichsel Radek (Banko)    22   ( 9 + 10 ) 19
35. Laibl Jan (žatec)    22   ( 11 + 7 ) 18
36. Stádník Marek (Pohoda)    22   ( 11 + 6 ) 17
37. šantora Luděk (Pohoda)    22   ( 10 + 7 ) 17
38. Uchytil Petr (Tatran)    14   ( 10 + 6 ) 16
39. Krupička Vojtěch (Future)    7   ( 9 + 7 ) 16
40. Lačňák Zdeněk (Banko)    22   ( 9 + 7 ) 16
41. Kalát Michal (B.U.H.)    20   ( 8 + 8 ) 16
42. šletr Jiří (Sparta)    18   ( 9 + 6 ) 15
43. šamonil Martin (Future)    18   ( 8 + 5 ) 13
44. Zedník Tomáš (Bourbon)    22   ( 7 + 6 ) 13
45. Mařík Vladimír (Pohoda)    22   ( 7 + 6 ) 13
46. Fajc Přemek (Sparta)    19   ( 6 + 7 ) 13
47. Reichert Miloš (Tatran)    11   ( 9 + 3 ) 12
48. Rück Daniel (B.U.H.)    12   ( 9 + 3 ) 12
49. Valenta Martin (Tatran)    16   ( 7 + 5 ) 12
50. Mašín Emanuel (Bourbon)    18   ( 6 + 6 ) 12
51. Richter Martin (Děkanka)    19   ( 6 + 6 ) 12
52. Bartulík Jan (Tatran)    8   ( 5 + 7 ) 12
53. Brandejs Jan (Báze)    20   ( 4 + 8 ) 12
54. Bauer Michal (Sparta)    10   ( 9 + 2 ) 11
55. Brožek Ondřej (Banko)    16   ( 8 + 3 ) 11
56. Bíba Václav (Báze)    22   ( 7 + 4 ) 11
57. Kautzner Jakub (Děkanka)    20   ( 5 + 6 ) 11
58. Pechar Daniel (Děkanka)    9   ( 4 + 7 ) 11
59. Pucherna Eduard (Bourbon)    21   ( 3 + 8 ) 11
60. Nepivoda Aleš (žatec)    16   ( 6 + 4 ) 10
61. Kozák Ondra (Sparta)    15   ( 4 + 6 ) 10
62. Nový Jiří (M. Lázně)    16   ( 4 + 6 ) 10
63. Tumovec Tomáš (Tatran)    17   ( 3 + 7 ) 10
64. Novák Jiří (Banko)    20   ( 8 + 1 ) 9
65. Kratochvíl Martin (Děkanka)    6   ( 7 + 2 ) 9
66. Krupička Jan (Future)    5   ( 6 + 3 ) 9
67. Kocian Ondřej (B.U.H.)    20   ( 6 + 3 ) 9
68. Bachan Milan (Future)    8   ( 5 + 4 ) 9
69. Halász Ondřej (Pohoda)    14   ( 5 + 4 ) 9
70. Čítek Martin (Future)    13   ( 4 + 5 ) 9
71. Zlatník David (Future)    4   ( 5 + 3 ) 8
72. Jirásek Petr (B.U.H.)    15   ( 5 + 3 ) 8
73. Urban Petr (Děkanka)    16   ( 5 + 3 ) 8
74. Mašát Petr (Báze)    22   ( 5 + 3 ) 8
75. Ryneš David (Future)    2   ( 4 + 4 ) 8
76. Mach David (F.š.I.)    22   ( 4 + 4 ) 8
77. Pilmajer Karel (M. Lázně)    15   ( 3 + 5 ) 8
78. Balej Jiří (Sparta)    12   ( 4 + 3 ) 7
79. Dlouhý Ondřej (M. Lázně)    13   ( 4 + 3 ) 7
80. Lněnička Marek (Future)    12   ( 3 + 4 ) 7
81. Řehořek Josef (Tatran)    16   ( 3 + 4 ) 7
82. Smrčka Jaroslav (Sparta)    4   ( 2 + 5 ) 7
83. Gotfríd Jan (Děkanka)    20   ( 2 + 5 ) 7
84. Polidar Martin (Sparta)    19   ( 1 + 6 ) 7
85. Otřísal Václav (F.š.I.)    20   ( 1 + 6 ) 7
86. Ištok Rostislav (F.š.I.)    18   ( 5 + 1 ) 6
87. Kopřiva Patrik (Sparta)    6   ( 3 + 3 ) 6
88. Kalous Tomáš (B.U.H.)    19   ( 3 + 3 ) 6
89. Havlík Tomáš (Pohoda)    20   ( 3 + 3 ) 6
90. Tůma Roman (Banko)    22   ( 3 + 3 ) 6
91. Mudra Jakub (Sparta)    11   ( 2 + 4 ) 6
92. Martinovský Daniel (B.U.H.)    22   ( 2 + 4 ) 6
93. Pfeifer Roman (Future)    4   ( 5 + 0 ) 5
94. Čížek Milan (B.U.H.)    16   ( 4 + 1 ) 5
95. Mach Jakub (F.š.I.)    22   ( 4 + 1 ) 5
96. Cvrček Jan (Future)    5   ( 3 + 2 ) 5
97. Kratochvíl Jan (Bourbon)    8   ( 3 + 2 ) 5
98. Nedó Josef (Future)    12   ( 3 + 2 ) 5
99. Pilmajer Michal (M. Lázně)    14   ( 3 + 2 ) 5
100. Ledvinka David (žatec)    18   ( 3 + 2 ) 5
101. Matějka Jan (Sparta)    19   ( 3 + 2 ) 5
102. Gašparovič Miroslav (M. Lázně)    14   ( 2 + 3 ) 5
103. Brandejs Petr (Báze)    16   ( 2 + 3 ) 5
104. Rára Aleš (Báze)    16   ( 2 + 3 ) 5
105. Janeček Tomáš (Sparta)    5   ( 1 + 4 ) 5
106. Hába Karel (Future)    8   ( 1 + 4 ) 5
107. Hrabánek Jan (Bourbon)    12   ( 1 + 4 ) 5
108. Musil Martin (M. Lázně)    14   ( 1 + 4 ) 5
109. Papež Martin (F.š.I.)    8   ( 4 + 0 ) 4
110. Križko Radek (Sparta)    2   ( 3 + 1 ) 4
111. Pekárek Ladislav (F.š.I.)    18   ( 3 + 1 ) 4
112. Kadlec Martin (Děkanka)    4   ( 2 + 2 ) 4
113. Bežuch Jan (Báze)    9   ( 2 + 2 ) 4
114. Hanžl Filip (F.š.I.)    9   ( 2 + 2 ) 4
115. Soukup Michal (Future)    4   ( 1 + 3 ) 4
116. Walter Filip (Tatran)    4   ( 1 + 3 ) 4
117. Černý Ondřej (F.š.I.)    12   ( 1 + 3 ) 4
118. Kremlík Vítěslav (Banko)    20   ( 1 + 3 ) 4
119. šrámek Petr (Sparta)    2   ( 3 + 0 ) 3
120. Voborský Tomáš (Future)    4   ( 3 + 0 ) 3
121. Vinš Jan (Future)    2   ( 2 + 1 ) 3
122. Cepek Radim (Tatran)    2   ( 2 + 1 ) 3
123. Mitrovský Tomáš (Future)    2   ( 2 + 1 ) 3
124. Horniš Stanislav (Future)    3   ( 2 + 1 ) 3
125. Kouřimský Jiří (Bourbon)    6   ( 2 + 1 ) 3
126. Janů Lukáš (M. Lázně)    7   ( 2 + 1 ) 3
127. šindelář Miroslav (Děkanka)    15   ( 2 + 1 ) 3
128. Beneš Daniel (žatec)    18   ( 2 + 1 ) 3
129. Roubalík Jan (Děkanka)    22   ( 2 + 1 ) 3
130. Nekovář Václav (M. Lázně)    17   ( 1 + 2 ) 3
131. Novák Jaroslav (Banko)    19   ( 1 + 2 ) 3
132. Pešek Jakub (Tatran)    20   ( 1 + 2 ) 3
133. Nerad Jiří (Future)    1   ( 0 + 3 ) 3
134. Dvořák Radek (Future)    8   ( 0 + 3 ) 3
135. Schejbal Marek (Tatran)    9   ( 0 + 3 ) 3
136. Tichý Josef (Tatran)    16   ( 0 + 3 ) 3
137. Akrman Libor (B.U.H.)    20   ( 0 + 3 ) 3
138. Jelínek Michal (B.U.H.)    20   ( 0 + 3 ) 3
139. Vozka Pavel (Děkanka)    22   ( 0 + 3 ) 3
140. Hendrych Ondřej (Future)    2   ( 2 + 0 ) 2
141. Verner Radim (Future)    4   ( 2 + 0 ) 2
142. štěpáník Radek (F.š.I.)    6   ( 2 + 0 ) 2
143. Nálevka Ondřej (Báze)    6   ( 2 + 0 ) 2
144. Petráň Jiří (Bourbon)    8   ( 2 + 0 ) 2
145. Mazůrek Roman (F.š.I.)    8   ( 2 + 0 ) 2
146. Dostál Mirek (Pohoda)    10   ( 2 + 0 ) 2
147. Hamous Jiří (žatec)    20   ( 2 + 0 ) 2
148. Ligda Martin (žatec)    20   ( 2 + 0 ) 2
149. Culka Václav (Sparta)    1   ( 1 + 1 ) 2
150. Kotrlík Tomáš (Future)    2   ( 1 + 1 ) 2
151. Křenek Tomáš (Děkanka)    4   ( 1 + 1 ) 2
152. Skopal Vladimír (Sparta)    6   ( 1 + 1 ) 2
153. Forstner Robin (M. Lázně)    6   ( 1 + 1 ) 2
154. Růžička Tomáš (Děkanka)    7   ( 1 + 1 ) 2
155. Bartoš Jan (žatec)    8   ( 1 + 1 ) 2
156. Beznoska Tomáš (Tatran)    11   ( 1 + 1 ) 2
157. Irman Milan (žatec)    12   ( 1 + 1 ) 2
158. štětkář Jan (Future)    16   ( 1 + 1 ) 2
159. Janda Aleš (Sparta)    2   ( 0 + 2 ) 2
160. Mitrovský Zdeněk (Future)    8   ( 0 + 2 ) 2
161. Hurt Tomáš (F.š.I.)    10   ( 0 + 2 ) 2
162. Čížek Vladimír (Děkanka)    14   ( 0 + 2 ) 2
163. Adamec Zdeněk (Bourbon)    18   ( 0 + 2 ) 2
164. Martínek Stanislav (B.U.H.)    20   ( 0 + 2 ) 2
165. Kulštruk Filip (Future)    1   ( 1 + 0 ) 1
166. Soukup Marek (Future)    2   ( 1 + 0 ) 1
167. Filipovič Filip (Future)    2   ( 1 + 0 ) 1
168. Nedó Jan (Future)    2   ( 1 + 0 ) 1
169. Jelínek Lukáš (Future)    2   ( 1 + 0 ) 1
170. Černý Jan (Future)    3   ( 1 + 0 ) 1
171. Ďarmek Petr (Tatran)    3   ( 1 + 0 ) 1
172. Bartoš Michal (Future)    3   ( 1 + 0 ) 1
173. Jedlička Jan (F.š.I.)    4   ( 1 + 0 ) 1
174. Feix Martin (Bourbon)    4   ( 1 + 0 ) 1
175. Obst Michal (F.š.I.)    4   ( 1 + 0 ) 1
176. Vacek Ondřej (Future)    6   ( 1 + 0 ) 1
177. Mrázik Josef (Děkanka)    6   ( 1 + 0 ) 1
178. Hošek Ondřej (Banko)    8   ( 1 + 0 ) 1
179. Konšel Jakub (Future)    8   ( 1 + 0 ) 1
180. Gabriel Oldřich (F.š.I.)    13   ( 1 + 0 ) 1
181. Tuček Pavel (F.š.I.)    14   ( 1 + 0 ) 1
182. Frondl Jiří (žatec)    18   ( 1 + 0 ) 1
183. Fait Jan (Future)    1   ( 0 + 1 ) 1
184. Kuntoš Michal (Sparta)    1   ( 0 + 1 ) 1
185. Adamec Michal (Future)    2   ( 0 + 1 ) 1
186. Petrák Jan (Bourbon)    2   ( 0 + 1 ) 1
187. Popelík Jiří (Future)    2   ( 0 + 1 ) 1
188. Kubišta Michal (Sparta)    3   ( 0 + 1 ) 1
189. Červenka Petr (Děkanka)    4   ( 0 + 1 ) 1
190. Kužela Pavel (Future)    4   ( 0 + 1 ) 1
191. Kindl Zdeněk (žatec)    6   ( 0 + 1 ) 1
192. Vít Ondřej (žatec)    8   ( 0 + 1 ) 1
193. Baštýř Ondřej (žatec)    10   ( 0 + 1 ) 1
194. Janďourek Jiří (Děkanka)    10   ( 0 + 1 ) 1
195. Englich Jiří (Pohoda)    10   ( 0 + 1 ) 1
196. Biderman Dan (Tatran)    14   ( 0 + 1 ) 1
197. Koudelka David (Banko)    15   ( 0 + 1 ) 1
198. Procházka Jan (Báze)    15   ( 0 + 1 ) 1
199. šolc Vlastimil (Děkanka)    19   ( 0 + 1 ) 1
200. Kotík Jan (Bourbon)    20   ( 0 + 1 ) 1
201. Řechtáček Jan (Báze)    21   ( 0 + 1 ) 1
202. Pilný Luděk (Banko)    22   ( 0 + 1 ) 1
203. Capoušek Josef (Pohoda)    22   ( 0 + 1 ) 1
204. Janda Jan (M. Lázně)    22   ( 0 + 1 ) 1



kanadské bodování sezóny:
 | mladší sezóny |  2002/2003 |  2001/2002 |  2000/2001 |  1999/2000 |  1998/1999 |  1997/1998 |  1996/1997 |  1995/1996 | 

 | tabulka |  kanadské bodování |  stat. zápasů |  stat. přesilovek |  stat. trestů |