Sezóna 1999/2000     (3. liga divize I)

Nejlepší střelci

# Jméno (Družstvo) Zápasy Branky
1. Havlík Roman (BUH) 22 46
2. Peca Ondřej (Plzeň) 20 25
3. Janoštík Stanislav (Pohoda) 20 22
4. Čížek Milan (BUH) 21 22
5. Kostiha Martin (Kadaň) 22 22
6. Krupička Jan (Future) 15 21
7. Krupička Vojtěch (Future) 14 20
8. Fuchs Ondřej (Kladno) 21 20
9. Zeman Lukáš (Děkanka) 22 19
10. šedivý Jaroslav (Kladno) 20 18
  Hollmann Jan (Kladno) 20 18
12. šolta Jakub (BUH) 22 18
13. Hrubý Filip (Plzeň) 12 16
14. Růžička Tomáš (Děkanka) 22 16
  Urban Petr (Děkanka) 22 16
  Rampach Jiří (Kadaň) 22 16
17. Konopásek Martin (Most) 18 15
18. Mudra Jakub (Sparta) 20 15


Nejlepší nahravači

# Jméno (Družstvo) Zápasy Asistence
1. Balý Vladimír (Plzeň) 22 23
2. šedivý Jaroslav (Kladno) 20 17
3. šolta Jakub (BUH) 22 17
  Weiss Martin (Kadaň) 22 17
  Doležal Jindřich (BUH) 22 17
6. Krupička Vojtěch (Future) 14 15
7. Libecajt Josef (Most) 21 14
8. Růžička Tomáš (Děkanka) 22 14
9. Krupička Jan (Future) 15 13
10. Mašín Emanuel (Bourbon) 21 13
11. Urban Petr (Děkanka) 22 13
12. Ryneš David (Future) 16 12
13. Peca Ondřej (Plzeň) 20 12
14. Čížek Milan (BUH) 21 12
  Fuchs Ondřej (Kladno) 21 12
  Englich Jiří (Pohoda) 21 12
17. Havlík Roman (BUH) 22 11
  Kalát Michal (BUH) 22 11
  Kudrnovský Petr (Plzeň) 22 11


Kanadské bodování brankářů

# Jméno (Družstvo) Zápasy Body
1. Moulis Zdeněk - G (Kladno) 14 4
2. Adamec Zdeněk - G (Bourbon) 21 4
3. Chobotský Jiří - G (BUH) 22 3
4. Ondřich Jan - G (Sparta) 10 2
5. Mariánek Jakub - G (Kladno) 16 2
6. Tomsa Tomáš - G (Most) 19 2
7. Capoušek Josef - G (Pohoda) 22 2
8. Mika David - G (Plzeň) 6 1
9. Verner Radim - G (Most) 8 1
10. Kocur Zdeněk - G (Plzeň) 10 1
11. Čížek Vladimír - G (Noxa) 17 1
12. Najman Milan - G (Panthers) 18 1


Kanadské bodování

# Jméno (Družstvo) Zápasy (G + A) Body
1. Havlík Roman (BUH) 22 ( 46 + 11 ) 57
2. Peca Ondřej (Plzeň) 20 ( 25 + 12 ) 37
3. Krupička Vojtěch (Future) 14 ( 20 + 15 ) 35
4. šedivý Jaroslav (Kladno) 20 ( 18 + 17 ) 35
5. šolta Jakub (BUH) 22 ( 18 + 17 ) 35
6. Čížek Milan (BUH) 21 ( 22 + 12 ) 34
7. Krupička Jan (Future) 15 ( 21 + 13 ) 34
8. Balý Vladimír (Plzeň) 22 ( 10 + 23 ) 33
9. Fuchs Ondřej (Kladno) 21 ( 20 + 12 ) 32
10. Kostiha Martin (Kadaň) 22 ( 22 + 9 ) 31
11. Růžička Tomáš (Děkanka) 22 ( 16 + 14 ) 30
12. Weiss Martin (Kadaň) 22 ( 13 + 17 ) 30
13. Urban Petr (Děkanka) 22 ( 16 + 13 ) 29
14. Doležal Jindřich (BUH) 22 ( 12 + 17 ) 29
15. Janoštík Stanislav (Pohoda) 20 ( 22 + 5 ) 27
16. Zeman Lukáš (Děkanka) 22 ( 19 + 7 ) 26
17. Rampach Jiří (Kadaň) 22 ( 16 + 10 ) 26
18. Konopásek Martin (Most) 18 ( 15 + 10 ) 25
19. Mudra Jakub (Sparta) 20 ( 15 + 9 ) 24
20. Libecajt Josef (Most) 21 ( 10 + 14 ) 24
21. Ambrož Ondřej (Bourbon) 21 ( 13 + 10 ) 23
22. Hrubý Filip (Plzeň) 12 ( 16 + 6 ) 22
23. Mašín Emanuel (Bourbon) 21 ( 9 + 13 ) 22
24. Hollmann Jan (Kladno) 20 ( 18 + 3 ) 21
25. Martinovský Daniel (BUH) 22 ( 13 + 8 ) 21
26. Kalát Michal (BUH) 22 ( 10 + 11 ) 21
27. Ryneš David (Future) 16 ( 9 + 12 ) 21
28. Vlček Petr (Kladno) 15 ( 10 + 10 ) 20
29. Bradáč Michal (Kladno) 20 ( 13 + 6 ) 19
30. Klapko Petr (Kadaň) 22 ( 13 + 6 ) 19
31. Englich Jiří (Pohoda) 21 ( 7 + 12 ) 19
32. Březina Michal (Sparta) 17 ( 12 + 6 ) 18
33. Bauer Michal (Sparta) 18 ( 10 + 8 ) 18
34. Roubalík Jan (Děkanka) 19 ( 8 + 10 ) 18
35. Veselý Lukáš (Bourbon) 21 ( 11 + 6 ) 17
36. Kozák Ondřej (Sparta) 20 ( 9 + 8 ) 17
37. švec Karel (Most) 21 ( 11 + 5 ) 16
38. Rubáš Jan (Most) 17 ( 10 + 6 ) 16
39. Mašek Jan (Most) 14 ( 9 + 7 ) 16
40. Kudrnovský Petr (Plzeň) 22 ( 5 + 11 ) 16
41. Klatt Karel (Bourbon) 12 ( 11 + 4 ) 15
42. Uchytil Petr (Panthers) 21 ( 9 + 6 ) 15
43. živný Petr (Kadaň) 22 ( 8 + 7 ) 15
44. Janeček Tomáš (Sparta) 11 ( 6 + 9 ) 15
45. Altschul Petr (Plzeň) 10 ( 10 + 4 ) 14
46. Pfingstner Pavel (Bourbon) 10 ( 9 + 5 ) 14
47. Kocian Ondřej (BUH) 20 ( 5 + 9 ) 14
48. Pešta Robert (Kladno) 22 ( 5 + 9 ) 14
49. Procházka Lukáš (Sparta) 3 ( 9 + 4 ) 13
50. Hrabánek Jan (Bourbon) 11 ( 9 + 4 ) 13
51. Vinš Jan (Future) 11 ( 8 + 5 ) 13
52. Hendrych Ondřej (Future) 11 ( 7 + 6 ) 13
53. Pácal Jiří (Pohoda) 22 ( 7 + 6 ) 13
54. Čapek David (Most) 15 ( 9 + 3 ) 12
55. Kruliš Zdeněk (Kadaň) 17 ( 6 + 6 ) 12
56. šantora Luděk (Pohoda) 19 ( 6 + 6 ) 12
57. Kotek Adam (Future) 10 ( 8 + 3 ) 11
58. Havlík Tomáš (Pohoda) 20 ( 7 + 4 ) 11
59. Djuranovič Ljubislav (Most) 14 ( 6 + 5 ) 11
60. Polidar Martin (Sparta) 18 ( 4 + 7 ) 11
61. Čitek Martin (Future) 22 ( 4 + 7 ) 11
62. Hudeček Václav (Panthers) 21 ( 3 + 8 ) 11
63. Holubec Petr (Panthers) 16 ( 10 + 0 ) 10
64. Tůma Petr (Panthers) 14 ( 6 + 4 ) 10
65. Dorňák Daniel (Plzeň) 16 ( 6 + 4 ) 10
66. Zedník Tomáš (Bourbon) 21 ( 6 + 4 ) 10
67. Molt štěpán (Děkanka) 18 ( 5 + 5 ) 10
  Kuběna Roman (Plzeň) 18 ( 5 + 5 ) 10
69. Kuba Lukáš (Most) 15 ( 4 + 6 ) 10
70. Dušek Martin (Noxa) 18 ( 7 + 2 ) 9
71. Kozák Tomáš (Future) 14 ( 6 + 3 ) 9
72. Tůma Jan (Panthers) 14 ( 5 + 4 ) 9
73. Mařík Vladimír (Pohoda) 17 ( 4 + 5 ) 9
74. Jelínek Lukáš (Future) 14 ( 3 + 6 ) 9
75. Javořík Rudolf (Sparta) 7 ( 7 + 1 ) 8
76. Kusek Robert (Most) 19 ( 4 + 4 ) 8
77. šaroch Jiří (Panthers) 20 ( 4 + 4 ) 8
78. Rác František (Kadaň) 10 ( 3 + 5 ) 8
79. Lněnička Marek (Future) 18 ( 3 + 5 ) 8
80. Břešťan Robert (Děkanka) 19 ( 3 + 5 ) 8
81. Smrčka Jaroslav (Sparta) 22 ( 3 + 5 ) 8
82. Votava Jan (Sparta) 11 ( 2 + 6 ) 8
83. Matějka Jan (Sparta) 22 ( 1 + 7 ) 8
84. šletr Jiří (Sparta) 8 ( 5 + 2 ) 7
85. Smola Jakub (Panthers) 18 ( 5 + 2 ) 7
86. Pavlík Radim (Pohoda) 9 ( 3 + 4 ) 7
87. Inneman Martin (Pohoda) 19 ( 3 + 4 ) 7
88. Akrman Libor (BUH) 21 ( 0 + 7 ) 7
89. Mitrovský Tomáš (Future) 4 ( 5 + 1 ) 6
90. Pinc David (Kadaň) 16 ( 5 + 1 ) 6
91. Stádník Marek (Pohoda) 18 ( 5 + 1 ) 6
92. Novotný Hynek (Kadaň) 5 ( 4 + 2 ) 6
93. Hošek Jakub (Děkanka) 13 ( 4 + 2 ) 6
94. Kolář Martin (Noxa) 12 ( 3 + 3 ) 6
95. Kožuch František (Kadaň) 22 ( 3 + 3 ) 6
96. Černý Tomáš (Most) 11 ( 2 + 4 ) 6
97. šolc Martin (Panthers) 22 ( 2 + 4 ) 6
98. Hrdý František (Kladno) 8 ( 5 + 0 ) 5
99. Hladík Miroslav (Panthers) 4 ( 4 + 1 ) 5
100. Culka Václav (Sparta) 2 ( 3 + 2 ) 5
  Kratochvíl Roman (Sparta) 2 ( 3 + 2 ) 5
102. Hrdina Tomáš (Panthers) 6 ( 3 + 2 ) 5
103. Kadlec Richard (BUH) 13 ( 3 + 2 ) 5
104. Richter Martin (Děkanka) 14 ( 3 + 2 ) 5
105. Petráň Jiří (Bourbon) 6 ( 2 + 3 ) 5
106. Roušal David (Děkanka) 8 ( 2 + 3 ) 5
107. Niklas Martin (Panthers) 12 ( 2 + 3 ) 5
108. Vinkl Václav (Kladno) 13 ( 2 + 3 ) 5
109. Cvrček Jan (Future) 14 ( 2 + 3 ) 5
110. Kiml František (Kladno) 20 ( 1 + 4 ) 5
  Kasa Martin (BUH) 20 ( 1 + 4 ) 5
112. Balej Jiří (Sparta) 5 ( 4 + 0 ) 4
113. Drienovský Lukáš (Plzeň) 2 ( 3 + 1 ) 4
114. Petrák Jan (Bourbon) 17 ( 3 + 1 ) 4
115. Nedo Jan (Future) 9 ( 2 + 2 ) 4
  Hába Karel (Future) 9 ( 2 + 2 ) 4
117. Bojič Demijan (Panthers) 11 ( 2 + 2 ) 4
118. Morávek Petr (Noxa) 12 ( 2 + 2 ) 4
119. Pipota Petr (Noxa) 14 ( 2 + 2 ) 4
120. Jelínek Michal (BUH) 17 ( 2 + 2 ) 4
121. Černý Pavel (Kadaň) 18 ( 2 + 2 ) 4
122. Staněk Jiří (Kladno) 19 ( 2 + 2 ) 4
123. Faldus Roman (Kadaň) 16 ( 1 + 3 ) 4
124. Pavlík Ondřej (Bourbon) 8 ( 0 + 4 ) 4
125. Moulis Zdeněk - G (Kladno) 14 ( 0 + 4 ) 4
126. Adamec Zdeněk - G (Bourbon) 21 ( 0 + 4 ) 4
127. Bartoš Petr (Noxa) 11 ( 3 + 0 ) 3
128. Ujčík Tomáš (Most) 2 ( 2 + 1 ) 3
  Hromada Petr (Plzeň) 2 ( 2 + 1 ) 3
130. Bárta Tomáš (Děkanka) 5 ( 2 + 1 ) 3
131. Libich Libor (Noxa) 9 ( 2 + 1 ) 3
132. Kašpar Jiří (Noxa) 10 ( 2 + 1 ) 3
133. Pouček Jiří (Panthers) 12 ( 2 + 1 ) 3
134. Kautzner Jakub (Děkanka) 14 ( 2 + 1 ) 3
135. Vozka Pavel (Děkanka) 18 ( 2 + 1 ) 3
136. Dvouletý Karel (Kadaň) 10 ( 1 + 2 ) 3
137. Bouček Daniel (Plzeň) 12 ( 1 + 2 ) 3
138. Krkoška Michal (Bourbon) 15 ( 1 + 2 ) 3
139. Kotík Jan (Bourbon) 21 ( 1 + 2 ) 3
140. Lorenz Jiří (Bourbon) 9 ( 0 + 3 ) 3
141. Chobotský Jiří - G (BUH) 22 ( 0 + 3 ) 3
142. šach Jakub (Děkanka) 2 ( 2 + 0 ) 2
143. Černoch Petr (Panthers) 8 ( 2 + 0 ) 2
144. Pomahač Václav (Most) 9 ( 2 + 0 ) 2
145. Trošan Radek (Bourbon) 10 ( 2 + 0 ) 2
146. Pírek Tomáš (Plzeň) 12 ( 2 + 0 ) 2
147. Staněk Ladislav (Most) 14 ( 2 + 0 ) 2
148. Hlinka Karel (Pohoda) 19 ( 2 + 0 ) 2
149. Kejla Filip (Sparta) 1 ( 1 + 1 ) 2
150. Schauer Jan (Sparta) 2 ( 1 + 1 ) 2
  Nerad Jiří (Future) 2 ( 1 + 1 ) 2
152. Reitspies Roman (Plzeň) 4 ( 1 + 1 ) 2
153. Skopec Vladimír (Noxa) 11 ( 1 + 1 ) 2
154. Pelikán Jiří (Noxa) 12 ( 1 + 1 ) 2
155. Janďourek Jiří (Děkanka) 17 ( 1 + 1 ) 2
156. šváb Ondřej (Děkanka) 5 ( 0 + 2 ) 2
157. šolc Vlastimil (Děkanka) 9 ( 0 + 2 ) 2
158. Ondřich Jan - G (Sparta) 10 ( 0 + 2 ) 2
159. Mariánek Jakub - G (Kladno) 16 ( 0 + 2 ) 2
160. Valenta Marcel (Kadaň) 18 ( 0 + 2 ) 2
161. Tomsa Tomáš - G (Most) 19 ( 0 + 2 ) 2
162. Capoušek Josef - G (Pohoda) 22 ( 0 + 2 ) 2
163. Folwarczny Tomáš (Sparta) 1 ( 1 + 0 ) 1
  Kolář Pavel (Future) 1 ( 1 + 0 ) 1
165. Görtler Tomáš (Děkanka) 2 ( 1 + 0 ) 1
  Jirka Jiří (Sparta) 2 ( 1 + 0 ) 1
167. Lubojacký Petr (Děkanka) 3 ( 1 + 0 ) 1
  Soukup Miroslav (Noxa) 3 ( 1 + 0 ) 1
  Samek Vít (Děkanka) 3 ( 1 + 0 ) 1
170. Janoušek Petr (Děkanka) 4 ( 1 + 0 ) 1
171. Gotfríd Jan (Děkanka) 5 ( 1 + 0 ) 1
  Všetula Vadim (Most) 5 ( 1 + 0 ) 1
173. Hron Tomáš (Bourbon) 1 ( 0 + 1 ) 1
174. Anděl Václav (Kladno) 2 ( 0 + 1 ) 1
  Volák Petr (Plzeň) 2 ( 0 + 1 ) 1
  Voborský Tomáš (Future) 2 ( 0 + 1 ) 1
  Pátek Zdeněk (Most) 2 ( 0 + 1 ) 1
  Juklíček Josef (Kladno) 2 ( 0 + 1 ) 1
179. Babák Martin (Future) 3 ( 0 + 1 ) 1
180. Dvořák Marek (Sparta) 6 ( 0 + 1 ) 1
  Mika David - G (Plzeň) 6 ( 0 + 1 ) 1
182. Hladík Miroslav (Děkanka) 7 ( 0 + 1 ) 1
183. Verner Radim - G (Most) 8 ( 0 + 1 ) 1
184. Fanta Marek (Sparta) 9 ( 0 + 1 ) 1
  Zíma Zbyněk (Kladno) 9 ( 0 + 1 ) 1
186. Kocur Zdeněk - G (Plzeň) 10 ( 0 + 1 ) 1
187. Kulhánek Miroslav (Děkanka) 11 ( 0 + 1 ) 1
  šikola Jiří (Noxa) 11 ( 0 + 1 ) 1
  Karas Oldřich (Noxa) 11 ( 0 + 1 ) 1
190. Macháček Aleš (Noxa) 12 ( 0 + 1 ) 1
191. Čížek Vladimír - G (Noxa) 17 ( 0 + 1 ) 1
192. Najman Milan - G (Panthers) 18 ( 0 + 1 ) 1
  Zoubek David (Noxa) 18 ( 0 + 1 ) 1



kanadské bodování sezóny:
 | mladší sezóny |  2002/2003 |  2001/2002 |  2000/2001 |  1999/2000 |  1998/1999 |  1997/1998 |  1996/1997 |  1995/1996 | 

 | tabulka |  kanadské bodování |  stat. zápasů |  stat. přesilovek |  stat. trestů |