Sezóna 2003/2004     (2. pražská liga divize II)

Kanadské bodování v základní části

#   Jméno (Družstvo) Zápasy (G + A) Body
1. Zuman Jakub (Tatran)    16   ( 27 + 7 ) 34
2. Procházka Zdeněk (Skeletons)    20   ( 13 + 21 ) 34
3. Pavlík Radim (Pohoda)    20   ( 18 + 13 ) 31
4. Cenkl Jaromír (Bubeneč)    16   ( 15 + 15 ) 30
5. Motejl Michal (Pohoda)    14   ( 14 + 14 ) 28
6. Rotta Jan (J.B.M.)    19   ( 12 + 15 ) 27
7. Rybář Přemysl (Skeletons)    20   ( 19 + 6 ) 25
8. Jindrák Ivo (ALFA)    17   ( 9 + 16 ) 25
9. Kalcovský Jiří (ALFA)    14   ( 20 + 4 ) 24
10. Lernoch Viktor (VŠS)    19   ( 14 + 10 ) 24
11. Bárta Lukáš (AGC)    19   ( 18 + 5 ) 23
12. Lernoch Petr (VŠS)    15   ( 15 + 8 ) 23
13. Plecháč Ondřej (Bohemians)    13   ( 15 + 6 ) 21
14. Staníček Michal (J.B.M.)    18   ( 14 + 6 ) 20
15. Boháč Robert (ALFA)    19   ( 10 + 10 ) 20
16. Mrázek Lukáš (Bohemians)    16   ( 13 + 4 ) 17
17. Honc Jaroslav (ALFA)    18   ( 13 + 4 ) 17
18. Weinlich Marek (Bubeneč)    11   ( 11 + 5 ) 16
19. Korecký Tomáš (Skeletons)    17   ( 10 + 6 ) 16
20. Štohanzl Jan (AGC)    17   ( 9 + 7 ) 16
21. Skopec Vladimír (AGC)    11   ( 7 + 9 ) 16
22. Závada Jan (Bourbon)    6   ( 11 + 4 ) 15
23. Kučera Luboš (VŠS)    18   ( 11 + 4 ) 15
24. Pešička Václav (Bohemians)    19   ( 10 + 5 ) 15
25. Troníček Petr (Bohemians)    17   ( 10 + 4 ) 14
26. Cvetler Martin (AGC)    18   ( 8 + 6 ) 14
27. Prajs Václav (Bubeneč)    19   ( 11 + 2 ) 13
28. Mundl Martin (Skeletons)    17   ( 8 + 5 ) 13
29. Mařík Vladimír (Pohoda)    20   ( 8 + 5 ) 13
30. Halász Ondřej (Pohoda)    18   ( 7 + 5 ) 12
31. Filipovic Filip (Tatran)    7   ( 6 + 6 ) 12
32. Brosch Marek (Bohemians)    8   ( 5 + 7 ) 12
33. Boháč Jaroslav (ALFA)    20   ( 3 + 9 ) 12
34. Müller Rudolf (Bourbon)    19   ( 10 + 1 ) 11
35. Rychlík Martin (AGC)    8   ( 9 + 2 ) 11
36. Nováček Michal (AGC)    6   ( 5 + 6 ) 11
37. Florián Václav (Skeletons)    18   ( 5 + 6 ) 11
38. Dobiáš Jiří (Lhokamo)    19   ( 5 + 6 ) 11
39. Chytrý Filip (Bourbon)    15   ( 2 + 9 ) 11
40. Stádník Marek (Pohoda)    16   ( 8 + 2 ) 10
41. Vlček Miroslav (Pohoda)    12   ( 6 + 4 ) 10
42. Brousil Lestmír (Tatran)    16   ( 5 + 5 ) 10
43. Němec Filip (ALFA)    13   ( 5 + 4 ) 9
44. Klabík Miroslav (VŠS)    16   ( 5 + 4 ) 9
45. Fiala Michal (Tatran)    17   ( 5 + 4 ) 9
46. Nejedlý Martin (J.B.M.)    18   ( 5 + 4 ) 9
47. Furmánek Jakub (Skeletons)    19   ( 5 + 4 ) 9
48. Veselý Radek (Lhokamo)    20   ( 5 + 4 ) 9
49. Tesařík Štěpán (Skeletons)    16   ( 4 + 5 ) 9
50. Matějka Jakub (AGC)    4   ( 4 + 4 ) 8
51. Mecera Martin (ALFA)    12   ( 4 + 4 ) 8
52. Gürtler Tomáš (ALFA)    17   ( 2 + 6 ) 8
53. Novotný Jiří (Bubeneč)    18   ( 6 + 1 ) 7
54. Mařík David (J.B.M.)    8   ( 5 + 2 ) 7
55. Nábělek Jakub (Tatran)    9   ( 5 + 2 ) 7
56. Grolich Jakub (Bourbon)    10   ( 4 + 3 ) 7
57. Doležel Radovan (J.B.M.)    13   ( 4 + 3 ) 7
58. Kolář Jiří (Bohemians)    18   ( 4 + 3 ) 7
59. Šuranyi Martin (VŠS)    18   ( 4 + 3 ) 7
60. Jedlička Michal (Tatran)    2   ( 3 + 4 ) 7
61. Buňata Pavel (VŠS)    18   ( 3 + 4 ) 7
62. Vaculík Ondřej (Tatran)    2   ( 2 + 5 ) 7
63. Holeček Josef (Bohemians)    13   ( 2 + 5 ) 7
64. Latka Vít (Bubeneč)    17   ( 2 + 5 ) 7
65. Jestříbek Jiří (Lhokamo)    17   ( 2 + 5 ) 7
66. Dědek Vlastimil (Bubeneč)    19   ( 2 + 5 ) 7
67. Sedláček Matěj (Bourbon)    13   ( 5 + 1 ) 6
68. Vilhelm Filip (Bubeneč)    16   ( 5 + 1 ) 6
69. Jeništa Jiří (Lhokamo)    17   ( 5 + 1 ) 6
70. Trnka Martin (Lhokamo)    17   ( 5 + 1 ) 6
71. Petrák Jan (Bourbon)    9   ( 4 + 2 ) 6
72. Křivánek Ondřej (Bohemians)    10   ( 4 + 2 ) 6
73. Rotta Martin (J.B.M.)    16   ( 4 + 2 ) 6
74. Havlík Tomáš (Pohoda)    19   ( 4 + 2 ) 6
75. GáŠek Miroslav (Lhokamo)    20   ( 4 + 2 ) 6
76. Řehák Pavel (ALFA)    8   ( 3 + 3 ) 6
77. Pilař Ondřej (Bubeneč)    14   ( 3 + 3 ) 6
78. Štěpán Petr (Lhokamo)    15   ( 2 + 4 ) 6
79. Šafránek Vojtěch (Lhokamo)    19   ( 2 + 4 ) 6
80. Pachl Petr (AGC)    12   ( 1 + 5 ) 6
81. Kasl David (AGC)    15   ( 1 + 5 ) 6
82. Brabec Jan (Bohemians)    4   ( 4 + 1 ) 5
83. Šafránek Jan (AGC)    9   ( 4 + 1 ) 5
84. Bezpalec Jan (J.B.M.)    19   ( 4 + 1 ) 5
85. MaŠín Emanuel (Bourbon)    4   ( 3 + 2 ) 5
86. Šlauf Václav (Bubeneč)    4   ( 3 + 2 ) 5
87. Abt Štěpán (AGC)    6   ( 3 + 2 ) 5
88. Kolář Michal (VŠS)    7   ( 3 + 2 ) 5
89. Fiala Jiří (Bubeneč)    11   ( 3 + 2 ) 5
90. Hergl Roman (J.B.M.)    16   ( 3 + 2 ) 5
91. Veselý Lukáš (Bourbon)    3   ( 2 + 3 ) 5
92. Vološčuk Danilo (Bubeneč)    14   ( 2 + 3 ) 5
93. Štětkář Jan (Pohoda)    16   ( 2 + 3 ) 5
94. Kopal Martin (Bubeneč)    8   ( 1 + 4 ) 5
95. Zuman Rudolf (Tatran)    19   ( 0 + 5 ) 5
96. Vaněk Tomáš (Lhokamo)    14   ( 4 + 0 ) 4
97. Šantora Luděk (Pohoda)    19   ( 4 + 0 ) 4
98. Krkoška Michal (Bourbon)    5   ( 3 + 1 ) 4
99. Cyrani Pavel (J.B.M.)    11   ( 3 + 1 ) 4
100. Lukeš Jan (Skeletons)    14   ( 3 + 1 ) 4
101. Joska Tomáš (VŠS)    14   ( 3 + 1 ) 4
102. Aldorf Karel (Lhokamo)    17   ( 3 + 1 ) 4
103. Denk Martin (Lhokamo)    17   ( 3 + 1 ) 4
104. Šatoplet Jiří (Tatran)    3   ( 2 + 2 ) 4
105. Englich Jiří (Pohoda)    10   ( 2 + 2 ) 4
106. Javůrek Radim (Tatran)    15   ( 2 + 2 ) 4
107. Zumr Jiří (Tatran)    15   ( 2 + 2 ) 4
108. Jihlavec Pavel (J.B.M.)    18   ( 2 + 2 ) 4
109. Smolík Pavel (VŠS)    20   ( 2 + 2 ) 4
110. Kadlec Jiří (J.B.M.)    18   ( 1 + 3 ) 4
111. Jahoda Miroslav (Tatran)    19   ( 1 + 3 ) 4
112. Vodička Kamil (Bohemians)    19   ( 0 + 4 ) 4
113. Bolech Martin (Bohemians)    1   ( 3 + 0 ) 3
114. Dostál Miroslav (Pohoda)    4   ( 3 + 0 ) 3
115. Muller Jan (Bubeneč)    3   ( 2 + 1 ) 3
116. Bursík Jaroslav (J.B.M.)    11   ( 2 + 1 ) 3
117. Bohoněk Petr (Tatran)    11   ( 2 + 1 ) 3
118. Sommmer Leoš (ALFA)    13   ( 2 + 1 ) 3
119. Hron Tomáš (Bourbon)    13   ( 2 + 1 ) 3
120. Hromádka Ondřej (AGC)    17   ( 2 + 1 ) 3
121. Spurný Josef (Skeletons)    19   ( 2 + 1 ) 3
122. Šlehofer Petr (Tatran)    19   ( 2 + 1 ) 3
123. Zedník Tomáš (Bourbon)    2   ( 1 + 2 ) 3
124. Freudl Ivan (Skeletons)    2   ( 1 + 2 ) 3
125. Marvan Filip (VŠS)    11   ( 1 + 2 ) 3
126. Lyčka Aleš (Bohemians)    13   ( 1 + 2 ) 3
127. Polák Tomáš (Skeletons)    18   ( 1 + 2 ) 3
128. Tichý Richard (AGC)    19   ( 1 + 2 ) 3
129. Pácal Jiří (Pohoda)    20   ( 1 + 2 ) 3
130. Václavek Pavel (VŠS)    17   ( 0 + 3 ) 3
131. Gjurić Štěpán (AGC)    3   ( 2 + 0 ) 2
132. Dalihod Martin (Tatran)    4   ( 2 + 0 ) 2
133. Petráň Jiří (Bourbon)    6   ( 2 + 0 ) 2
134. Slavětínský Roman (ALFA)    7   ( 2 + 0 ) 2
135. Uhlauf Petr (Lhokamo)    19   ( 2 + 0 ) 2
136. Šenberger Martin (AGC)    1   ( 1 + 1 ) 2
137. Ambrož Ondřej (Bourbon)    1   ( 1 + 1 ) 2
138. Kopřiva Petr (Bourbon)    5   ( 1 + 1 ) 2
139. Dub Michal (VŠS)    7   ( 1 + 1 ) 2
140. Minařík Radek (Bourbon)    8   ( 1 + 1 ) 2
141. Vancl Karel (Tatran)    8   ( 1 + 1 ) 2
142. Stibor Jan (Tatran)    9   ( 1 + 1 ) 2
143. Baďura Tomáš (Lhokamo)    10   ( 1 + 1 ) 2
144. Krbec Lukáš (Lhokamo)    17   ( 1 + 1 ) 2
145. Egem Jan (J.B.M.)    18   ( 1 + 1 ) 2
146. Kymlička Michal (Lhokamo)    18   ( 1 + 1 ) 2
147. Urych Jan (Bohemians)    1   ( 0 + 2 ) 2
148. Rous Vladimír (Tatran)    14   ( 0 + 2 ) 2
149. Prajs Tomáš (Bubeneč)    17   ( 0 + 2 ) 2
150. Capoušek Josef (Pohoda)    20   ( 0 + 2 ) 2
151. Polák Jan (ALFA)    1   ( 1 + 0 ) 1
152. Jeništa Marek (Lhokamo)    1   ( 1 + 0 ) 1
153. Hájek Pavel (AGC)    2   ( 1 + 0 ) 1
154. Jeřábek Michal (Bourbon)    2   ( 1 + 0 ) 1
155. Tylšar Ondřej (Bubeneč)    2   ( 1 + 0 ) 1
156. Netuka Jiří (VŠS)    3   ( 1 + 0 ) 1
157. Horák Zdeněk (AGC)    4   ( 1 + 0 ) 1
158. Trnka Miroslav (Lhokamo)    7   ( 1 + 0 ) 1
159. Bureš Karel (ALFA)    8   ( 1 + 0 ) 1
160. Kovařík David (Lhokamo)    9   ( 1 + 0 ) 1
161. Růžička Lukáš (AGC)    10   ( 1 + 0 ) 1
162. Charvát Jaroslav (J.B.M.)    13   ( 1 + 0 ) 1
163. Žáček Daniel (Tatran)    14   ( 1 + 0 ) 1
164. Mates Ondřej (VŠS)    14   ( 1 + 0 ) 1
165. Vysloužil Tomáš (Skeletons)    17   ( 1 + 0 ) 1
166. Tregler František (AGC)    1   ( 0 + 1 ) 1
167. Hrabánek Jan (Bourbon)    1   ( 0 + 1 ) 1
168. Korbel Radek (Skeletons)    4   ( 0 + 1 ) 1
169. Hoffmann Pavel (Bohemians)    5   ( 0 + 1 ) 1
170. Laštovka Jiří (Bourbon)    5   ( 0 + 1 ) 1
171. Kosař Tomáš (J.B.M.)    7   ( 0 + 1 ) 1
172. Kohoutek Bohumil (Tatran)    7   ( 0 + 1 ) 1
173. Veselý Lukáš (Lhokamo)    12   ( 0 + 1 ) 1
174. Salač Jan (Tatran)    12   ( 0 + 1 ) 1
175. Klemera Pavel (Lhokamo)    19   ( 0 + 1 ) 1



kanadské bodování sezóny:
 | 2007/2008 |  2006/2007 |  2005/2006 |  2004/2005 |  2003/2004 |  starší sezóny | 

 | tabulka |  kanadské bodování |  stat. zápasů |  stat. přesilovek |  stat. trestů |