Sezóna 2003/2004     (2. pražská liga divize II)
Utkání v základní části
1. kolo
001  RFK Pohoda Praha - FBK VŠSK PedF UK 5 : 2 (4:1,1:1,0:0)
branky: 4.,9. Motejl, 6. Vlček, 6.,22. Pavlík - 13. Netuka, 22. Lernoch V.; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
002  ALFA Sport - AGC Malá Strana B 8 : 4 (4:1,2:2,2:1)
branky: 1.,32. Boháč R., 9. Polák, 15. Sommmer, 15. Honc, 17. Jindrák, 21.,38. Kalcovský - 10. Štohanzl J., 16. Bárta, 22. Hájek, 45. Nováček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
003  FC Bourbon Praha B - FbK Sokol Bubeneč 1 : 7 (0:1,0:1,1:5)
branky: 43. Veselý - 8. Vilhelm, 17.,38. Cenkl, 35. Fiala, 39.,42. Šlauf, 41. Prajs V.; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
004  Tatran Střešovice C - J.B.M. Praha 2 : 3 (1:0,0:0,1:3)
branky: 13. Zuman J., 32. Javůrek - 32.,35. Rotta J., 35. Doležel; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
005  FBK Bohemians Praha C - Skeletons Praha 2 : 5 (1:3,1:2,0:0)
branky: 6.,24. Plecháč - 1.,26. Mundl, 6. Freudl, 13. Rybář, 30. Korecký; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
2. kolo
006  FBK VŠSK PedF UK - ALFA Sport 2 : 5 (1:2,1:0,0:3)
branky: 12. Lernoch V., 17. Kolář - 2. Boháč R., 12. Kalcovský, 33. Honc, 34.,45. Jindrák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kusbach, Buřič; diváků: 5; 65 min.
 
007  AGC Malá Strana B - FC Bourbon Praha B 9 : 1 (3:1,3:0,3:0)
branky: 4. Horák, 5. Hromádka, 6.,27. Skopec, 17.,40. Rychlík, 27.,42. Matějka, 39. Štohanzl J. - 14. Jeřábek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
008  FbK Sokol Bubeneč - Tatran Střešovice C 3 : 3 (0:1,1:0,2:2)
branky: 19. Prajs V., 43. Cenkl, 45. Novotný - 7. Zuman J., 33. Nábělek, 45. Vancl; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
009  J.B.M. Praha - FBK Bohemians Praha C 4 : 6 (0:1,1:3,3:2)
branky: 25.,38.,43. Rotta J., 39. Jihlavec - 1. Troníček, 18.,22.,26.,32.,40. Plecháč; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
010  Skeletons Praha - Lhokamo Praha 3 : 4 (0:1,0:2,3:1)
branky: 41.,43. Korecký, 43. Rybář - 13. Jeništa J., 18.,42. Vaněk, 27. Uhlauf; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
3. kolo
011  FC Bourbon Praha B - FBK VŠSK PedF UK 6 : 5 (1:1,3:1,2:3)
branky: 13. Grolich, 20.,25.,27.,31.,40. Závada - 14.,31. Lernoch P., 23. Joska, 40. Kučera, 41. Marvan; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
012  Lhokamo Praha - RFK Pohoda Praha 1 : 5 (1:2,0:3,0:0)
branky: 7. Jeništa J. - 9. Havlík, 12.,30. Motejl, 21.,26. Vlček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
013  Tatran Střešovice C - AGC Malá Strana B 2 : 1 (0:1,0:0,2:0)
branky: 41.,45. Zuman J. - 10. Bárta; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
014  FBK Bohemians Praha C - FbK Sokol Bubeneč 7 : 5 (3:3,3:2,1:0)
branky: 3.,6.,20. Bolech, 14. Troníček, 22.,25. Mrázek, 34. Holeček - 8.,13.,15.,22. Cenkl, 27. Fiala; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
015  Skeletons Praha - J.B.M. Praha 5 : 4 (3:2,1:2,1:0)
branky: 5. Korecký, 14. Rybář, 15. Tesařík, 30. Mundl, 45.,44. Procházka - 2. Hergl, 15.,28. Staníček, 18. Mařík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; oslabení: 0:1; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
4. kolo
016  RFK Pohoda Praha - ALFA Sport 2 : 2 (0:2,1:0,1:0)
branky: 27. Englich, 36. Pavlík - 4.,14. Honc; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
017  FBK VŠSK PedF UK - Tatran Střešovice C 3 : 5 (0:2,2:2,1:1)
branky: 24. Lernoch P., 25. Smolík, 34. Kučera - 5. Brousil, 14.,21. Zuman J., 17. Nábělek, 36. Jahoda M.; vyloučení: 3:2 + 5min.: Filipovic (Tatran); využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
018  AGC Malá Strana B - FBK Bohemians Praha C 2 : 3 (1:0,0:2,1:1)
branky: 1. Štohanzl J., 45. Skopec - 24. Troníček, 24.,34. Brosch; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
019  J.B.M. Praha - Lhokamo Praha 0 : 2 (0:0,0:1,0:1)
branky: - 23. Jeništa J., 37. Trnka Mi.; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
020  FbK Sokol Bubeneč - Skeletons Praha 6 : 3 (1:2,2:0,3:1)
branky: 7.,23. Latka, 17.,34.,41. Cenkl, 35. Prajs V. - 9. Furmánek, 15. Korecký, 34. Mundl; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
5. kolo
021  Lhokamo Praha - ALFA Sport 2 : 5 (2:2,0:1,0:2)
branky: 10. Jeništa J. - 11. Řehák, 15.,40.,45. Kalcovský, 26. Honc; vyloučení: 2:1 + 10min.: Sommmer (ALFA); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
022  FC Bourbon Praha B - RFK Pohoda Praha 2 : 5 (1:2,1:1,0:2)
branky: 8. Petráň, 20. Ambrož - 11. Pavlík, 13. Mařík, 27. Šantora, 33. Halász; vyloučení: 2:1 + 5min.: Ambrož (Bourbon) + 10min.: Petrák (Bourbon); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
023  FBK Bohemians Praha C - FBK VŠSK PedF UK 2 : 3 (0:1,0:0,2:2)
branky: 34. Lyčka, 38. Mrázek - 7. Buňata, 35.,44. Lernoch V.; vyloučení: 5:2 + 10min.: Holeček (Bohemians); využití: 0:1; oslabení: 1:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
024  Skeletons Praha - AGC Malá Strana B 6 : 3 (2:2,2:1,2:0)
branky: 5.,22.,27. Procházka, 9. Florián, 36. Spurný, 42. Lukeš - 13. Šafránek, 14.,18. Rychlík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
025  J.B.M. Praha - FbK Sokol Bubeneč 3 : 2 (0:0,2:1,1:1)
branky: 21. Staníček, 27. Doležel, 44. Nejedlý - 29. Šlauf, 44. Vološčuk; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
6. kolo
026  RFK Pohoda Praha - Tatran Střešovice C 1 : 1 (0:0,0:1,1:0)
branky: 44. Motejl - 17. Nábělek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
027  ALFA Sport - FC Bourbon Praha B 5 : 2 (2:1,3:1,0:0)
branky: 4. Honc, 15. Boháč R., 24.,30. Kalcovský, 27. Mecera - 14. Hron, 27. Petrák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
028  FBK VŠSK PedF UK - Skeletons Praha 1 : 5 (0:1,1:3,0:1)
branky: 25. Kučera - 12. Furmánek, 23. Procházka, 29. Rybář, 30. Florián, 39. Lukeš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
029  FbK Sokol Bubeneč - Lhokamo Praha 2 : 2 (0:1,2:1,0:0)
branky: 23. Novotný, 25. Prajs V. - 2. Krbec, 17. Vaněk; vyloučení: 1:0 + 10min.: Prajs V. (Bubeneč); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
030  AGC Malá Strana B - J.B.M. Praha 4 : 6 (0:4,3:0,1:2)
branky: 19.,30. Matějka, 28. Šafránek, 34. Bárta - 1.,45. Cyrani, 3.,3. Staníček, 9. Rotta M., 39. Bezpalec; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
7. kolo
031  FBK Bohemians Praha C - RFK Pohoda Praha 3 : 4 (2:1,1:1,0:2)
branky: 7. Plecháč, 14. Kolář, 31. Mrázek - 9.,17. Stádník, 32. Pavlík, 40. Halász; vyloučení: 0:2 + LK.: Motejl (Pohoda); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
032  Tatran Střešovice C - ALFA Sport 3 : 2 (1:1,0:1,2:0)
branky: 7. Žáček, 40.,44. Zuman J. - 9. Mecera, 18. Honc; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
033  Lhokamo Praha - FC Bourbon Praha B 3 : 0 (2:0,1:0,0:0)
branky: 1. Jeništa M., 3.,30. Dobiáš -; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
034  J.B.M. Praha - FBK VŠSK PedF UK 5 : 3 (3:1,0:1,2:1)
branky: 7. Bezpalec, 15. Hergl, 35. Nejedlý, 45. Rotta J. - 14.,37. Lernoch V., 19. Kučera; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
035  FbK Sokol Bubeneč - AGC Malá Strana B 2 : 4 (0:1,0:3,2:0)
branky: 35. Vološčuk, 38. Weinlich - 8. Cvetler, 27. Gjurić, 28. Bárta, 30. Štohanzl J.; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
8. kolo
036  RFK Pohoda Praha - Skeletons Praha 1 : 1 (0:0,0:1,1:0)
branky: 43. Pavlík - 19. Korecký; vyloučení: 2:2 + 10min.: Korecký (Skeletons); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
037  ALFA Sport - FBK Bohemians Praha C 5 : 3 (1:0,3:0,1:3)
branky: 3. Sommmer, 18. Boháč R., 22. Kalcovský, 24. Honc, 32. Mecera - 39.,45. Brabec J., 40. Plecháč; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
038  AGC Malá Strana B - Lhokamo Praha 2 : 2 (0:1,2:0,0:1)
branky: 16. Tichý, 23. Skopec - 2. Gášek, 31. Trnka Ma.; vyloučení: 1:2 + 10min.: Gášek (Lhokamo); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
039  FBK VŠSK PedF UK - FbK Sokol Bubeneč 6 : 3 (1:1,2:0,3:2)
branky: 7.,27.,32.,41. Lernoch P., 26. Kučera, 44. Lernoch V. - 12. Cenkl, 36. Pilař, 41. Novotný; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
040  FC Bourbon Praha B - Tatran Střešovice C 0 : 10 (0:2,0:3,0:5)
branky: - 8.,40.,41. Fiala, 10.,23.,33.,39.,43. Zuman J., 19.,24. Vaculík O.; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
9. kolo
041  Skeletons Praha - ALFA Sport 4 : 2 (2:0,1:1,1:1)
branky: 8.,15. Rybář, 23. Lukeš, 44. Procházka - 24. Jindrák, 28. Řehák, 34. Němec; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
042  FBK Bohemians Praha C - FC Bourbon Praha B 3 : 3 (1:0,1:2,1:1)
branky: 4. Mrázek, 30. Brabec J., 32. Brosch - 16. Minařík, 28. Chytrý, 37. Závada; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; oslabení: 0:1; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
043  Lhokamo Praha - Tatran Střešovice C 1 : 2 (0:0,1:1,0:1)
branky: 29. Vaněk - 28. Nábělek, 35. Javůrek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
044  J.B.M. Praha - RFK Pohoda Praha 2 : 6 (0:2,1:2,1:2)
branky: 23.,42. Mařík - 1.,4. Stádník, 19. Pavlík, 30.,40. Motejl, 36. Mařík; vyloučení: 3:1 + 10min.: Kadlec (J.B.M.); využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
045  AGC Malá Strana B - FBK VŠSK PedF UK 4 : 2 (1:0,2:2,1:0)
branky: 13.,43. Abt, 18.,28. Rychlík - 21. Smolík, 30. Kučera; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
10. kolo
046  FC Bourbon Praha B - Skeletons Praha 0 : 3 (0:1,0:0,0:2)
branky: - 13. Polák, 36. Rybář, 40. Florián; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
047  RFK Pohoda Praha - FbK Sokol Bubeneč 4 : 2 (1:2,1:0,2:0)
branky: 14.,28. Havlík, 35.,42. Motejl - 1. Prajs V., 7. Dědek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
048  ALFA Sport - J.B.M. Praha 3 : 1 (0:0,1:1,2:0)
branky: 27. Boháč R., 31.,39. Řehák - 30. Rotta J.; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
049  FBK VŠSK PedF UK - Lhokamo Praha 3 : 3 (1:1,2:2,0:0)
branky: 10. Lernoch V., 16. Šuranyi, 20. Kolář - 15. Trnka Ma., 19. Veselý R., 25. Jestříbek; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
050  Tatran Střešovice C - FBK Bohemians Praha C 3 : 4 (1:1,2:1,0:2)
branky: 12. Fiala, 21. Stibor, 22. Nábělek - 1.,24.,35. Mrázek, 45. Plecháč; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
11. kolo
051  Lhokamo Praha - FBK Bohemians Praha C 0 : 2 (0:0,0:2,0:0)
branky: - 19. Plecháč, 21. Pešička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
052  Skeletons Praha - Tatran Střešovice C 2 : 3 (1:2,0:0,1:1)
branky: 14. Furmánek, 39. Rybář - 10. Šatoplet, 14. Filipovic, 42. Brousil; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
053  J.B.M. Praha - FC Bourbon Praha B 4 : 1 (2:0,0:1,2:0)
branky: 12. Staníček, 15. Rotta M., 43. Rotta J., 43. Nejedlý - 24. Veselý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
054  FbK Sokol Bubeneč - ALFA Sport 1 : 2 (0:0,1:1,0:1)
branky: 19. Pilař - 29.,40. Kalcovský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
055  AGC Malá Strana B - RFK Pohoda Praha 3 : 4 (1:2,2:1,0:1)
branky: 4. Gjurić, 23. Abt, 27. Bárta - 4. Štětkář, 10.,31. Pavlík, 25. Motejl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
12. kolo
056  Skeletons Praha - FBK Bohemians Praha C 3 : 3 (0:1,0:0,3:2)
branky: 37.,44. Rybář, 43. Mundl - 7.,36. Pešička, 41. Kolář; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
057  J.B.M. Praha - Tatran Střešovice C 4 : 7 (1:3,0:2,3:2)
branky: 15.,43. Bezpalec, 36. Rotta J., 43. Kadlec - 6.,13.,32. Zuman J., 14. Šatoplet, 22.,28.,43. Filipovic; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
058  FbK Sokol Bubeneč - FC Bourbon Praha B 7 : 3 (1:1,4:1,2:1)
branky: 14. Pilař, 17. Muller, 22.,26.,34. Weinlich, 23. Prajs V., 45. Dědek - 3. Petráň, 30. Hron, 32. Zedník; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
059  FBK VŠSK PedF UK - RFK Pohoda Praha 3 : 4 (0:2,0:0,3:2)
branky: 32. Lernoch V., 41. Dub, 45. Kučera - 11. Motejl, 12. Halász, 37. Štětkář, 38. Pavlík; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
060  AGC Malá Strana B - ALFA Sport 2 : 2 (1:0,1:2,0:0)
branky: 14. Štohanzl J., 30. Bárta - 18. Jindrák, 25. Kalcovský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
13. kolo
061  Lhokamo Praha - Skeletons Praha 6 : 1 (1:1,3:0,2:0)
branky: 6.,24. Dobiáš, 22. Gášek, 29. Jeništa J., 40. Aldorf, 44. Veselý R. - 8. Rybář; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
062  FBK Bohemians Praha C - J.B.M. Praha 3 : 4 (0:1,0:2,3:1)
branky: 36. Brabec J., 37. Plecháč, 43. Troníček - 7. Rotta J., 18. Egem, 29. Staníček, 33. Cyrani; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
063  Tatran Střešovice C - FbK Sokol Bubeneč 0 : 2 (0:1,0:1,0:0)
branky: - 13.,22. Weinlich; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
064  FC Bourbon Praha B - AGC Malá Strana B 4 : 9 (0:5,1:3,3:1)
branky: 20.,40. Sedláček, 35. Müller, 44. Krkoška - 4.,17. Bárta, 7.,12.,15. Rychlík, 11. Hromádka, 22. Pachl, 29. Kasl, 33. Cvetler; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
065  ALFA Sport - FBK VŠSK PedF UK 3 : 3 (2:1,1:1,0:1)
branky: 9. Jindrák, 10. Gürtler, 28. Boháč J. - 11. Mates, 19. Lernoch P., 43. Klabík; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
14. kolo
066  RFK Pohoda Praha - Lhokamo Praha 5 : 3 (2:1,2:1,1:1)
branky: 10.,15.,27. Stádník, 20. Motejl, 35. Vlček - 15. Veselý R., 26. Aldorf, 43. Baďura; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
067  J.B.M. Praha - Skeletons Praha 3 : 5 (2:0,0:3,1:2)
branky: 12. Staníček, 14.,37. Mařík - 23.,29.,37. Korecký, 27. Rybář, 37. Furmánek; vyloučení: 2:0 + 5min.: Mařík (J.B.M.); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
068  AGC Malá Strana B - Tatran Střešovice C 3 : 2 (1:1,1:0,1:1)
branky: 3. Cvetler, 29. Bárta, 41. Štohanzl J. - 12. Šlehofer; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
069  FbK Sokol Bubeneč - FBK Bohemians Praha C 3 : 2 (1:1,2:0,0:1)
branky: 5. Cenkl, 14. Novotný, 20. Weinlich, 26. Muller - 7.,42. Troníček; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
070  FBK VŠSK PedF UK - FC Bourbon Praha B 7 : 5 (1:0,2:2,4:3)
branky: 10.,33.,37. Lernoch P., 19. Kučera, 25. Buňata, 43. Joska, 45. Klabík - 21. Sedláček, 24. Krkoška, 38. Petrák, 39.,45. Grolich; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
15. kolo
071  Skeletons Praha - FbK Sokol Bubeneč 5 : 5 (2:1,2:2,1:2)
branky: 5. Tesařík, 12. Mundl, 21. Vysloužil, 22.,31. Procházka - 2. Prajs V., 17. Novotný, 27. Kopal, 31.,34. Vilhelm; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; oslabení: 1:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
072  Lhokamo Praha - J.B.M. Praha 4 : 3 (1:1,1:1,2:1)
branky: 6. Denk, 25. Kovařík, 35. Jestříbek, 37. Uhlauf - 7. Staníček, 17. Rotta M., 41. Jihlavec; vyloučení: 5:1 + 5min.: Rotta J. (J.B.M.); využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
073  FBK Bohemians Praha C - AGC Malá Strana B 4 : 6 (0:2,4:1,0:3)
branky: 19.,26. Mrázek, 27.,29. Křivánek - 4. Růžička, 8.,24.,45.,45. Bárta, 35. Šafránek; vyloučení: 0:2 + 10min.: Tichý (AGC); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
074  Tatran Střešovice C - FBK VŠSK PedF UK 1 : 2 (0:0,0:1,1:1)
branky: 39. Zuman J. - 19. Klabík, 33. Šuranyi; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
075  ALFA Sport - RFK Pohoda Praha 3 : 5 (1:0,1:2,1:3)
branky: 6. Honc, 30. Slavětínský, 31. Boháč R. - 17.,29. Pavlík, 38.,45. Šantora, 66. Halász; vyloučení: 4:3 + 5min.: Motejl (Pohoda) + LK.: Motejl (Pohoda); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
16. kolo
076  FbK Sokol Bubeneč - J.B.M. Praha 2 : 1 (1:0,0:1,1:0)
branky: 5. Weinlich - 26. Rotta J.; vyloučení: 3:1 + 10min.: Novotný (Bubeneč); využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
077  AGC Malá Strana B - Skeletons Praha 2 : 6 (2:0,0:3,0:3)
branky: 5. Cvetler, 6. Skopec - 24.,45. Procházka, 25. Rybář, 29. Tesařík, 43. Mundl; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
078  FBK VŠSK PedF UK - FBK Bohemians Praha C 3 : 6 (2:2,0:3,1:1)
branky: 2. Kolář, 8. Joska, 31. Lernoch V. - 6. Holeček, 11.,19. Troníček, 21. Kolář, 25.,36. Mrázek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
079  ALFA Sport - Lhokamo Praha 3 : 1 (1:0,1:0,1:1)
branky: 13. Boháč R., 23. Jindrák, 42. Němec - 41. Denk; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
080  RFK Pohoda Praha - FC Bourbon Praha B 8 : 6 (3:1,0:4,5:1)
branky: 4. Halász, 8. Mařík, 15. Pácal, 31.,40. Vlček, 37. Havlík, 40.,44. Pavlík - 11.,21.,23.,40. Závada, 17. Müller, 18. Kopřiva; vyloučení: 0:2 + 10min.: Hrabánek (Bourbon); využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
17. kolo
081  Lhokamo Praha - FbK Sokol Bubeneč 2 : 3 (0:0,0:3,2:0)
branky: 36. Štěpán, 37. Aldorf - 16.,17. Cenkl, 20. Fiala; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
082  Tatran Střešovice C - RFK Pohoda Praha 2 : 4 (0:1,0:2,2:1)
branky: 24.,42. Zuman J., 41. Dalihod - 11. Mařík, 16. Halász, 20. Stádník, 45. Šantora; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
083  FC Bourbon Praha B - ALFA Sport 2 : 3 (2:2,0:1,0:0)
branky: 1.,30. Mašín, 6. Sedláček - 12. Boháč J., 15. Honc, 24. Slavětínský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
084  J.B.M. Praha - AGC Malá Strana B 3 : 4 (0:1,0:1,3:2)
branky: 31. Charvát, 33.,45. Bursík - 9. Cvetler, 15. Skopec, 39. Šenberger, 43. Štohanzl J.; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
085  Skeletons Praha - FBK VŠSK PedF UK 5 : 3 (1:2,1:1,3:0)
branky: 6.,33.,46. Rybář, 18. Furmánek, 43. Procházka - 4. Buňata, 14. Lernoch P., 15.,25. Kučera; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
18. kolo
086  FC Bourbon Praha B - Lhokamo Praha 1 : 4 (1:0,0:2,0:2)
branky: 6. Sedláček - 19. Gášek, 26.,38. Trnka Ma., 42. Šafránek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
087  ALFA Sport - Tatran Střešovice C 3 : 4 (1:1,0:2,2:1)
branky: 1. Gürtler, 38. Honc, 41. Bureš - 25. Brousil, 30. Šlehofer, 36. Dalihod; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
088  RFK Pohoda Praha - FBK Bohemians Praha C 5 : 2 (4:2,0:0,1:0)
branky: 7.,11. Mařík, 9.,36. Dostál, 15. Pavlík - 2.,4. Plecháč; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
089  FBK VŠSK PedF UK - J.B.M. Praha 3 : 4 (1:1,2:1,0:2)
branky: 11. Lernoch V., 23. Lernoch P., 27. Kučera - 15.,31. Doležel, 29. Rotta J., 37. Staníček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
090  AGC Malá Strana B - FbK Sokol Bubeneč 2 : 4
branky: -; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
19. kolo
091  Lhokamo Praha - AGC Malá Strana B 2 : 1 (1:0,1:0,0:1)
branky: 15. Šafránek, 18.,20. Veselý R. - 45. Cvetler; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
092  Tatran Střešovice C - FC Bourbon Praha B 4 : 3 (3:2,0:1,1:0)
branky: 9.,12.,14.,43. Zuman J. - 9. Grolich, 15. Müller, 16. Chytrý; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
093  FBK Bohemians Praha C - ALFA Sport 4 : 9 (2:1,0:7,2:1)
branky: 7. Kolář, 9. Plecháč, 34. Brosch, 44. Pešička - 12.,21.,26.,27. Kalcovský, 20. Boháč J., 23.,30.,46. Němec, 24. Boháč R.; vyloučení: 5:5 + 10min.: Bureš (ALFA), Troníček (Bohemians); využití: 0:2; oslabení: 0:1; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
094  Skeletons Praha - RFK Pohoda Praha 3 : 6 (2:3,0:0,1:3)
branky: 10. Procházka, 11. Tesařík, 37. Rybář - 6.,12. Pavlík, 32. Englich, 43.,44. Mařík; vyloučení: 3:2 + 10min.: Korbel (Skeletons); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
095  FbK Sokol Bubeneč - FBK VŠSK PedF UK 4 : 2 (0:0,2:1,2:1)
branky: 19.,20. Prajs V., 33.,40. Vilhelm - 28. Lernoch P., 45. Lernoch V.; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
20. kolo
096  Tatran Střešovice C - Lhokamo Praha 2 : 4 (1:2,1:1,0:1)
branky: 6. Zumr, 16. Zuman J. - 8. Štěpán, 9. Denk, 19. Gášek, 44. Trnka Ma.; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
097  FC Bourbon Praha B - FBK Bohemians Praha C 7 : 6 (2:1,1:2,4:3)
branky: 14. Krkoška, 15. Závada, 17. Müller, 37.,44. Petrák, 39.,40. Mašín - 13. Křivánek, 24. Troníček, 25.,41.,45. Pešička, 42. Brosch; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
098  ALFA Sport - Skeletons Praha 8 : 1 (3:0,1:1,4:0)
branky: 9.,30.,43. Kalcovský, 10.,35. Honc, 11.,39. Jindrák, 44. Boháč R. - 28. Mundl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
099  RFK Pohoda Praha - J.B.M. Praha 1 : 2 (1:0,0:0,0:2)
branky: 6. Dostál - 37. Rotta M., 39. Staníček; vyloučení: 1:2 + 5min.: Rotta J. (J.B.M.) + LK.: Rotta J. (J.B.M.); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
100  FBK VŠSK PedF UK - AGC Malá Strana B 4 : 5 (0:1,1:2,3:2)
branky: 25.,43. Lernoch V., 38. Šuranyi, 43. Kučera - 7.,22. Cvetler, 24. Nováček, 32. Štohanzl J., 33. Šafránek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
21. kolo
101  Lhokamo Praha - FBK VŠSK PedF UK 2 : 4 (1:0,0:2,1:2)
branky: 15. Kymlička, 44. Veselý R. - 18.,43. Klabík, 25. Šuranyi, 45. Lernoch P.; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
102  FBK Bohemians Praha C - Tatran Střešovice C 5 : 5 (1:2,2:2,2:1)
branky: 11.,41. Pešička, 18. Troníček, 30. Křivánek, 38. Mrázek - 2. Bohoněk, 12. Zuman J., 22. Fiala, 24. Filipovic, 31. Jedlička; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
103  Skeletons Praha - FC Bourbon Praha B 7 : 2 (2:0,2:1,3:1)
branky: 13. Spurný, 14.,35. Rybář, 30. Procházka, 30.,40. Florián, 31. Korecký - 27.,45. Müller; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
104  J.B.M. Praha - ALFA Sport 3 : 2 (0:0,2:2,1:0)
branky: 21.,36. Nejedlý, 22. Staníček - 17. Kalcovský, 23. Mecera; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
105  FbK Sokol Bubeneč - RFK Pohoda Praha 7 : 2 (1:0,2:1,4:1)
branky: 12. Novotný, 22.,39. Weinlich, 24.,36. Prajs V., 38. Cenkl, 40. Tylšar - 21. Motejl, 39. Pavlík; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
22. kolo
106  FBK Bohemians Praha C - Lhokamo Praha 1 : 1 (0:0,1:1,0:0)
branky: 30. Pešička - 24. Dobiáš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
107  Tatran Střešovice C - Skeletons Praha 9 : 0 (4:0,1:0,4:0)
branky: 6.,24. Zuman J., 6.,39. Brousil, 11.,45. Jedlička, 13. Zumr, 37. Filipovic, 39. Bohoněk -; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
108  FC Bourbon Praha B - J.B.M. Praha 4 : 3 (0:1,2:0,2:2)
branky: 30.,30.,40.,45. Müller - 14. Hergl, 41.,44. Staníček; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
109  ALFA Sport - FbK Sokol Bubeneč 0 : 2 (0:1,0:1,0:0)
branky: - 5. Weinlich, 17. Cenkl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 
110  RFK Pohoda Praha - AGC Malá Strana B 2 : 10 (0:3,1:3,1:4)
branky: 25. Motejl, 42. Halász - 1.,9.,19.,25.,38. Bárta, 3. Skopec, 20.,31.,44. Nováček, 38. Štohanzl J.; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
 



statistiky zápasů sezóny:
 | 2007/2008 |  2006/2007 |  2005/2006 |  2004/2005 |  2003/2004 |  starší sezóny | 

 | tabulka |  kanadské bodování |  stat. zápasů |  stat. přesilovek |  stat. trestů |