Sezóna 2001/2002     (3. liga divize I)

Utkání v základní části


1. kolo
E001  Tatran Střešovice B – Banko Praha 6:2 (0:0,3:1,3:1)
branky: 16. Petržela, 27. Vráblík, 28., 32., 45. Uchytil, 43. šatoplet – 21. Procházka, 43. Lačňák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Bartůněk, Pinc; 13 diváků; 69 min.
E002  1. HFK Děkanka – FC Bourbon Praha 3:2 (0:0,0:0,3:2)
branky: 35. Kulhánek, 36., 45. Richter – 42., 43. Pfingstner; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Bertůněk, Pinc; 70 min.
E003  Líný F.š.I. Č. Lípa – Tatran Střešovice B 3:2 (2:1,1:1,0:0)
branky: 3. Ištok, 5. Černý, 19. Hanžl – 14. Bartulík, 19. Tumovec; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Adamec, Veselý; 63 min.
E007  SSK Future B – VSK Medik - Ovocné Báze 2:2 (0:1,0:1,2:0)
branky: 34. Jelínek, 45. Zlatník – 11. Volf, 24. Staníček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Rudel, šuvada; 60 min.
E008  Akcent Sparta Praha B – RFK Pohoda Praha 3:1 (1:0,1:0,1:1)
branky: 9. Němčík, 21. Javořík, 37. Križko – 39. šantora; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Patera, Hudeček; 66 min.
E009  THC M. Lázně – SSK Future B 6:2 (2:0,2:1,2:1)
branky: 4., 20. Nový, 15., 39. Vincík, 17. Benzl, 45. Dlouhý – 25. Pfeifer, 32. Voborský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Rudel, šuvada; 71 min.
2. kolo
E004  Jazzmani žatec – 1. HFK Děkanka 0:2 (0:0,0:0,0:2)
branky: 33. Kautzner, 34. Zeman; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Adamec, Veselý; 68 min.
E005  Banko Praha – Líný F.š.I. Č. Lípa 4:3 (0:1,3:1,1:1)
branky: 17., 30. Lačňák, 22. Tůma, 45. Dlouhý – 12. Hanžl, 19. Ištok, 37. Slaný; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: Kulhánek, Kautzner; 20 diváků; 60 min.
E006  FC Bourbon Praha – Jazzmani žatec 7:1 (0:1,5:0,2:0)
branky: 14., 21. Pfingstner -NTS, 19., 21. Ambrož, 26. Pucherna, 29. Závada, 36. Veselý, 43. Mašín – 4. Stopka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kulhánek, Kautzner; 8 diváků; 64 min.
E010  SK B.U.H. Praha – Akcent Sparta Praha B 0:6 (0:0,0:2,0:4)
branky: 19. Javořík, 19., 42. šletr, 36. Fajc, 41. Němčík, 44. Mudra; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hudeček, Patera; 60 min.
E011  VSK Medik - Ovocné Báze – THC M. Lázně 6:0 (1:0,2:0,3:0)
branky: 4. Bežuch, 17., 33. Volf, 23., 38. Bíba, 42. Kubelka; vyloučení: 1:4 + 10 min.: Benzl (M. Lázně); využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Rudel, šuvada; 70 min.
E012  RFK Pohoda Praha – SK B.U.H. Praha 9:3 (2:1,3:1,4:1)
branky: 4., 17. Pavlík, 11. šantora, 17., 21., 36. Janoštík, 32., 34. Motejl, 34. Stádník – 12. šolta, 27., 40. Kocian; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Patera, Hudeček; 66 min.
3. kolo
E013  Líný F.š.I. Č. Lípa – Jazzmani žatec 2:3 (1:0,1:1,0:2)
branky: 14. Ištok, 26. Novotný – 22., 36. Stopka, 42. Laibl; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Jelínek, Ponec; 80 min.
E014  Banko Praha – FC Bourbon Praha 1:7 (0:3,0:2,1:2)
branky: 43. Hošek – 8., 33. Závada, 12. Pfingstner, 12. Pucherna, 21., 29., 45. Veselý; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Fořt, šoupal; 70 min.
E015  Tatran Střešovice B – 1. HFK Děkanka 2:2 (0:1,1:1,1:0)
branky: 23. Vráblík, 44. šatoplet – 15. Klatt, 23. Urban; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Jelínek, Ponec; 68 min.
E019  THC M. Lázně – SK B.U.H. Praha 4:5 (1:0,2:1,1:4)
branky: 4., 29. Dlouhý, 28. Pilmajer, 41. Majer – 24., 31. Jirásek, 41. Havlík, 43. Kalous, 44. šolta; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Zajdl, Pavlín; 10 diváků; 65 min.
E020  VSK Medik - Ovocné Báze – RFK Pohoda Praha 3:4 (1:2,2:1,0:1)
branky: 12. Volf, 16. Bežuch, 27. Kubelka – 14. Motejl, 15. Mařík, 23. Stádník, 31. šantora; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Zajdl, Suchánek; 35 diváků; 70 min.
E021  SSK Future B – Akcent Sparta Praha B 4:5 (1:2,2:0,1:3)
branky: 13., 32. Pfeifer, 21. Čítek, 22. Mitrovský – 5. Matějka, 10., 41., 43. šletr, 43. Javořík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Suchánek, Pavlín; 65 min.
4. kolo
E016  Jazzmani žatec – Banko Praha 4:3 (2:1,1:0,1:2)
branky: 4. Nepivoda, 13. Stopka, 29., 40. Laibl – 5. Procházka, 33. Brožek, 42. Dlouhý; vyloučení: 0:1 + 5 min.: Kremlík (Banko); využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: šoupal, Fořt; 60 min.
E017  1. HFK Děkanka – Líný F.š.I. Č. Lípa 3:2 (1:0,1:1,1:1)
branky: 12., 33. Kulhánek, 18. Urban – 25., 36. Slaný; vyloučení: 3:6 + 10 min.: Mach (F.š.I.), Klatt (Děkanka); využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Jelínek, Ponec; 79 min.
E018  FC Bourbon Praha – Tatran Střešovice B 5:4 (1:2,1:1,3:1)
branky: 10., 39., 45. Ambrož, 22., 38. Pfingstner – 3., 16., 31. Sejk, 15. Vráblík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: šoupal, Fořt; 12 diváků; 65 min.
E022  SK B.U.H. Praha – VSK Medik - Ovocné Báze 6:4 (1:3,3:1,2:0)
branky: 11. Čížek, 16., 32. šolta, 22. Kalát, 29. Kalous, 45. Jirásek – 1. Vlasák, 5. Staníček, 12. Volf, 17. Kubelka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Zajdl, Pavlín; 24 diváků; 65 min.
E023  Akcent Sparta Praha B – THC M. Lázně 1:1 (0:1,0:0,1:0)
branky: 36. Smrčka – 13. Dlouhý; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Suchánek, Zajdl; 20 diváků; 60 min.
E024  RFK Pohoda Praha – SSK Future B 5:7 (3:1,1:1,1:5)
branky: 9. Motejl, 13. Pavlík, 13. Stádník, 24. Havlík, 33. Pácal – 11. šamonil, 24. Bachan, 36. Nedó, 39., 44. Pfeifer, 42. Mitrovský, 45. Čítek; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Suchánek, Pavlín; 10 diváků; 67 min.
5. kolo
E025  Tatran Střešovice B – Akcent Sparta Praha B 5:2 (3:0,1:1,1:1)
branky: 5. Sejk, 8. Petržela, 13., 26. šatoplet, 44. Uhlík – 20. Polidar, 36. Mudra; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Jelínek, šuvada; 67 min.
E026  Banko Praha – RFK Pohoda Praha 6:2 (2:0,0:0,4:2)
branky: 11. Procházka, 15., 42. Lačňák, 32., 41. Dlouhý, 37. Novák – 37. Mařík, 44. Pácal; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: Jelínek, šuvada; 70 min.
E027  Líný F.š.I. Č. Lípa – SK B.U.H. Praha 2:2 (0:1,2:1,0:0)
branky: 21., 28. Mazůrek – 9. Jirásek, 23. Havlík; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Jelínek, šuvada; 72 min.
E031  1. HFK Děkanka – SSK Future B 5:1 (3:0,0:0,2:1)
branky: 1., 4., 12., 40. Klatt, 37. šindelář – 38. Cvrček; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Stopka, Hora; 80 min.
E032  FC Bourbon Praha – VSK Medik - Ovocné Báze 4:2 (2:0,0:0,2:2)
branky: 11., 33., 45. Pfingstner, 15. Ambrož – 34. Volf, 43. Brandejs; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Musil, Kulhánek; 70 min.
E033  Jazzmani žatec – THC M. Lázně 1:3 (0:2,1:0,0:1)
branky: 26. Stopka – 8., 45. Majer, 11. Dlouhý; vyloučení: 3:3 + 5 min.: Pilmajer (M. Lázně) + ČK: Pilmajer (M. Lázně); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Musil, Kautzner; 75 min.
6. kolo
E028  RFK Pohoda Praha – Tatran Střešovice B 1:7 (0:2,0:3,1:2)
branky: 38. šantora – 14., 24., 45. Uhlík, 14., 24. Sejk, 29., 39. Petržela; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Fořt, šoupal; 68 min.
E029  Akcent Sparta Praha B – Líný F.š.I. Č. Lípa 6:2 (1:0,2:1,3:1)
branky: 10. Smrčka, 22. Kozák, 29., 36., 43. Němčík, 35. Kopřiva – 18., 43. Pekárek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; oslabení: 2:0; rozhodčí: šoupal, Fořt; 70 min.
E030  SK B.U.H. Praha – Banko Praha 3:3 (1:1,2:1,0:1)
branky: 9. Havlík, 29. šolta, 29. Kalát – 12. Gichsel, 25. Kremlík, 41. Brožek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: šoupal, Fořt; 16 diváků; 90 min.
E034  VSK Medik - Ovocné Báze – 1. HFK Děkanka 3:4 (0:3,1:1,2:0)
branky: 23. Volf, 31., 39. Kubelka – 1. Klatt, 1. Gotfríd, 4., 28. Zeman; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: Hora, Nepivoda; 20 diváků; 80 min.
E035  SSK Future B – Jazzmani žatec 8:6 (4:1,1:3,3:2)
branky: 2. Soukup, 9., 34., 44. Krupička, 10. šamonil, 15. Čítek, 26. Hába, 45. Horniš – 8. Ledvinka, 17. Irman, 19., 41. Laibl, 28., 42. Stopka; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Musil, šolc; 70 min.
E036  THC M. Lázně – FC Bourbon Praha 3:6 (0:0,1:2,2:4)
branky: 19. Majer, 36. Benzl, 43. Vincík – 24. Pfingstner, 29. Veselý, 33., 44. Zedník, 33. Hrabánek, 44. Závada; vyloučení: 0:2 + 5 min.: Hrabánek (Bourbon), Benzl (M. Lázně); využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Musil, šolc; 60 min.
7. kolo
E037  Banko Praha – VSK Medik - Ovocné Báze 5:4 (2:1,0:3,3:0)
branky: 6., 31. Dlouhý, 7. Brožek, 40. Novák, 44. Lačňák – 7. Nálevka, 21. Vlasák, 21. Kubelka, 22. Staníček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Pekárek, Otřísal; 64 min.
E038  Líný F.š.I. Č. Lípa – THC M. Lázně 1:4 (0:0,1:1,0:3)
branky: 30. Slaný – 16. Dlouhý, 32., 36., 45. Vincík; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; oslabení: 0:0; rozhodčí: Brožek, Vlasák; 64 min.
E039  Tatran Střešovice B – SSK Future B 7:4 (3:2,1:1,3:1)
branky: 10. šatoplet, 13., 38. Reichert, 14. Vráblík, 22. Řehořek, 40. Uhlík, 42. Valenta – 9. Lněnička, 13. šamonil, 29. Čítek, 37. Hendrych; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Otřísal, Pekárek; 60 min.
E043  FC Bourbon Praha – RFK Pohoda Praha 6:4 (3:1,2:0,1:3)
branky: 6. Závada, 8., 15. Mašín, 17. Ambrož, 29. Pfingstner, 45. Kouřimský – 15. Mařík, 42., 45. Stádník, 43. Pavlík; vyloučení: 4:2 + 10 min.: Mařík (Pohoda); využití: 1:2; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hudeček, Patera; 25 diváků; 75 min.
E044  Jazzmani žatec – SK B.U.H. Praha 2:2 (0:1,2:0,0:1)
branky: 25. Laibl, 27. Frondl – 12. Kalous, 44. šolta; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hudeček, Patera; 15 diváků; 65 min.
E045  1. HFK Děkanka – Akcent Sparta Praha B 4:2 (2:0,2:2,0:0)
branky: 4., 17. Kulhánek, 12. Klatt, 29. Zeman – 21. Javořík, 23. Bauer; vyloučení: 2:3; využití: 3:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Veselý, Adamec; 30 diváků; 65 min.
8. kolo
E040  THC M. Lázně – Banko Praha 5:5 (3:3,2:2,0:0)
branky: 8., 10., 19., 30. Dlouhý, 12. Benzl – 7. Tůma, 11. Novák, 18.,11. Dlouhý, 16. Procházka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Otřísal, Pekárek; 63 min.
E041  VSK Medik - Ovocné Báze – Tatran Střešovice B 2:9 (1:3,0:3,1:3)
branky: 15. Staníček, 39. Nálevka – 5., 30. Vráblík, 5., 19. Valenta, 10., 31., 36. Reichert, 19., 38. Uhlík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Obst, Pekárek; 61 min.
E042  SSK Future B – Líný F.š.I. Č. Lípa 5:2 (1:1,3:0,1:1)
branky: 15. Soukup, 25. Hendrych, 25., 29. šamonil, 37. Filipovič – 13. Slaný, 37. Obst; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Motejzík, Vošurda; 70 min.
E046  SK B.U.H. Praha – FC Bourbon Praha 1:2 (0:0,1:0,0:2)
branky: 17. Kalát – 33. Závada, 41. Pfingstner; vyloučení: 3:3 + 5 min.: šolta (B.U.H.), Kocian (B.U.H.) + ČK: Kocian (B.U.H.); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: šikola, Musil; 15 diváků; 75 min.
E047  RFK Pohoda Praha – 1. HFK Děkanka 3:4 (2:0,1:3,0:1)
branky: 4., 14. Pavlík, 21. Halász, 32. Mařík (NTS) – 23. Zeman, 26., 45. Klatt, 29. Urban; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hudeček, Patera; 20 diváků; 135 min.
E048  Akcent Sparta Praha B – Jazzmani žatec 8:1 (2:0,4:0,2:1)
branky: 9., 24., 27., 35. Javořík, 11. Bauer, 17. šletr, 22., 37. Němčík – 33. Laibl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hudeček, Patera; 10 diváků; 68 min.
9. kolo
E049  Líný F.š.I. Č. Lípa – FC Bourbon Praha 2:7 (0:3,1:2,1:2)
branky: 26., 32. Slaný – 8., 35. Pfingstner, 12., 40. Zedník, 13. Veselý, 23. Kouřimský, 30. Závada; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: švec, Burian; 6 diváků; 68 min.
E050  Tatran Střešovice B – Jazzmani žatec 6:0 (1:0,3:0,2:0)
branky: 11., 24. Valenta, 18., 25. Petržela, 32. šatoplet, 41. Reichert; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Burian, Prášil; 6 diváků; 58 min.
E051  Banko Praha – 1. HFK Děkanka 1:4 (0:1,1:2,0:1)
branky: 20. Dlouhý – 6. Kulhánek, 21., 23. Urban, 38. Roubalík; vyloučení: 2:1 + 5 min.: Kulhánek (Děkanka); využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: švec, Prášil; 8 diváků; 55 min.
E055  THC M. Lázně – RFK Pohoda Praha 6:3 (2:2,2:1,2:0)
branky: 2., 42. Benzl, 7., 24. Janů, 17., 40. Dlouhý – 4., 22. Pavlík, 15. Pácal; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Princ, Bartůněk; 8 diváků; 71 min.
E056  SSK Future B – SK B.U.H. Praha 5:5 (4:1,1:3,0:1)
branky: 5. Verner, 7. Bachan, 11. Vacek, 14. Nedó, 16. Konšel – 15., 22. šolta, 17. Čížek, 18., 45. Havlík; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kohout, Tomčík; 12 diváků; 75 min.
E057  VSK Medik - Ovocné Báze – Akcent Sparta Praha B 3:2 (1:0,0:2,2:0)
branky: 1. Kubelka, 32. Staníček, 35. Vlasák – 17., 29. Javořík; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Princ, Bartůněk; 9 diváků; 61 min.
10. kolo
E052  Jazzmani žatec – Líný F.š.I. Č. Lípa 0:3 (0:1,0:2,0:0)
branky: 1. Novotný, 20. Mach, 24. štěpáník; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: švec, Burian; 9 diváků; 60 min.
E053  FC Bourbon Praha – Banko Praha 6:2 (1:1,1:0,4:1)
branky: 6., 41. Závada, 26., 42., 43. Pfingstner, 36. Mašín – 6. Procházka, 40. Gichsel; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Burian, Prášil; 30 diváků; 60 min.
E054  1. HFK Děkanka – Tatran Střešovice B 2:2 (0:0,1:1,1:1)
branky: 30. Zeman, 43. Richter – 30. Reichert, 41. Walter; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Nepivoda, Stopka; 10 diváků; 55 min.
E058  SK B.U.H. Praha – THC M. Lázně 5:2 (1:0,3:1,1:1)
branky: 8., 23. Rück, 20. šolta, 25. Martinovský, 44. Havlík – 27. Vincík, 32. Dlouhý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kohout, Tomčík; 9 diváků; 69 min.
E059  RFK Pohoda Praha – VSK Medik - Ovocné Báze 3:5 (0:1,3:2,0:2)
branky: 17. Mařík, 24. Motejl, 26. Pavlík – 2., 31. Rára, 25. Volf, 26. Staníček, 45. Kubelka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Princ, Bartůněk; 11 diváků; 60 min.
E060  Akcent Sparta Praha B – SSK Future B 10:1 (3:0,2:1,5:0)
branky: 6., 20., 32. Němčík, 9. Fajc, 13. šletr, 30. Matějka, 37. Bauer, 37., 38., 45. Javořík – 16. Bachan; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kohout, Tomčík; 9 diváků; 60 min.
11. kolo
E061  Tatran Střešovice B – SK B.U.H. Praha 7:2 (2:0,4:1,1:1)
branky: 2., 26. Petržela, 9., 30. Vráblík, 21. Uhlík, 28., 38. Reichert – 29., 45. Havlík; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hudeček, Patera; 5 diváků; 62 min.
E062  Banko Praha – SSK Future B 4:11 (3:1,0:6,1:4)
branky: 6. Brožek, 13., 45. Dlouhý, 14. Novák – 13. V . Krupička, 23. Ryneš, 25. Lněnička, 26., 27., 32. Zlatník, 26., 43. J . Krupička, 29., 37. Vinš, 44. štětkář; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hudeček, Patera; 24 diváků; 70 min.
E063  Líný F.š.I. Č. Lípa – RFK Pohoda Praha 1:6 (1:1,0:2,0:3)
branky: 9. Slaný – 11., 30. Motejl, 19., 33. Janoštík, 31. Pácal, 40. Havlík; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Patera, Hudeček; 19 diváků; 64 min.
E067  1. HFK Děkanka – THC M. Lázně 1:1 (1:1,0:0,0:0)
branky: 9. Zeman – 15. Nekovář; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Adamec, Veselý; 6 diváků; 72 min.
E068  FC Bourbon Praha – Akcent Sparta Praha B 2:7 (0:3,0:2,2:2)
branky: 33. Veselý, 44. Pucherna – 9., 11. Križko, 14. Culka, 20., 22. Němčík, 41. Balej, 43. Fajc; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: šikola, Pavlín; 8 diváků; 63 min.
E069  Jazzmani žatec – VSK Medik - Ovocné Báze 3:9 (1:2,2:4,0:3)
branky: 15. Ledvinka, 19. Laibl, 29. Ligda – 2. Brandejs, 6. Vlasák, 19., 29. Bíba, 20. Kubelka, 30., 42., 43. Volf, 44. Mašát; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; oslabení: 0:2; rozhodčí: šikola, Pavlín; 8 diváků; 76 min.
12. kolo
E064  SSK Future B – Tatran Střešovice B 6:3 (3:0,1:1,2:2)
branky: 3., 14., 36. Ryneš, 9. Zlatník, 27., 44. V. Krupička – 22. Vráblík, 34., 40. Uchytil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: Dolanský, Patera; 18 diváků; 65 min.
E065  RFK Pohoda Praha – Banko Praha 4:6 (1:3,2:3,1:0)
branky: 3. Halász, 17. Pavlík, 18. Stádník, 40. Motejl – 5. Novák, 8., 21., 24. Brožek, 13. Procházka, 30. Lačňák; vyloučení: 3:1 + 5 min.: Mařík (Pohoda); využití: 0:3; oslabení: 0:0; rozhodčí: Dolanský, Hudeček; 19 diváků; 70 min.
E066  SK B.U.H. Praha – Líný F.š.I. Č. Lípa 0:3 (0:2,0:0,0:1)
branky: 6. Slaný, 6. Ištok, 44. štěpáník; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hudeček, Patera; 8 diváků; 67 min.
E070  Akcent Sparta Praha B – 1. HFK Děkanka 2:4 (2:1,0:3,0:0)
branky: 6. Němčík, 14. Balej – 9., 29. Klatt, 16. Kautzner, 29. Zeman; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Adamec, Veselý; 10 diváků; 72 min.
E071  VSK Medik - Ovocné Báze – FC Bourbon Praha 8:1 (2:1,1:0,5:0)
branky: 1. Bíba, 4., 17., 43. Kubelka, 40., 43., 44. Staníček, 42. Volf – 9. Pfingstner; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kulhánek, Pavlín; 8 diváků; 70 min.
E072  THC M. Lázně – Jazzmani žatec 7:4 (3:2,3:0,1:2)
branky: 1., 29., 20. Dlouhý, 3., 44. Vincík, 7. Musil, 29. Benzl – 9., 13. ,38. Nepivoda, 35. Beneš; vyloučení: 0:2 + 10 min.: Ledvinka (žatec); využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kulhánek, Pavlín; 5 diváků; 68 min.
13. kolo
E073  Banko Praha – Akcent Sparta Praha B 4:5 (1:0,3:5,0:0)
branky: 5. Tůma, 22. Lačňák, 24. Brožek, 28. Procházka – 18. Javořík, 19. Bauer, 21., 29. Němčík, 24. Kopřiva; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Procházka, Kubelka; 5 diváků; 71 min.
E074  Líný F.š.I. Č. Lípa – VSK Medik - Ovocné Báze 3:6 (1:2,2:1,0:3)
branky: 7., 30. D . Mach, 28. J . Mach – 9. Bíba, 12. Volf, 25., 39. Staníček, 38., 42. Vlasák; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Veselý, Brožek; 5 diváků; 90 min.
E075  Tatran Střešovice B – THC M. Lázně 5:3 (2:0,1:0,2:3)
branky: 12. Řehořek, 15., 45. Cepek, 27. Petržela, 34. šatoplet – 34. Nový, 38. Majer, 39. Vincík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Veselý, šletr; 5 diváků; 65 min.
E079  FC Bourbon Praha – SSK Future B 3:4 (1:2,1:1,1:1)
branky: 12. Pfingstner, 18., 42. Závada – 7., 14., 36. Krupička, 19. šamonil; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hudeček, Patera; 5 diváků; 60 min.
E080  Jazzmani žatec – RFK Pohoda Praha 2:5 (1:2,0:1,1:2)
branky: 5. Nepivoda, 34. Stopka – 11., 41. Pavlík, 14. Motejl, 24. Stádník, 33. šantora; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kohout, Tomčík; 5 diváků; 68 min.
E081  1. HFK Děkanka – SK B.U.H. Praha 8:3 (3:0,1:1,4:2)
branky: 3., 44. Kratochvíl, 5., 34. Kautzner, 7., 26. Kulhánek, 35. Pechar, 38. Zeman – 29. Havlík, 31., 37. Rück; vyloučení: 5:6; využití: 3:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hudeček, Patera; 5 diváků; 50 min.
14. kolo
E076  VSK Medik - Ovocné Báze – Banko Praha 7:0 (2:0,5:0,0:0)
branky: 10. Volf, 13., 23. Staníček, 16., 22. Kubelka, 24. Vlasák, 30. Mašát; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Veselý, šletr; 5 diváků; 90 min.
E077  Akcent Sparta Praha B – Tatran Střešovice B 2:3 (0:1,1:1,1:1)
branky: 24. Javořík, 35. Bauer – 4. šatoplet, 28. Bartulík, 40. Petržela; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; oslabení: 0:0; rozhodčí: Adamec, Veselý;5 diváků; 60 min.
E078  THC M. Lázně – Líný F.š.I. Č. Lípa 3:5 (2:2,1:1,0:2)
branky: 10. Benzl, 10. Majer, 19. Pilmajer – 1., 35. Slaný, 2. Papež, 29. Mach, 39. Novotný; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Adamec, Veselý; 4 diváci; 70 min.
E082  RFK Pohoda Praha – FC Bourbon Praha 4:6 (2:3,1:2,1:1)
branky: 3. Stádník, 12., 38. Motejl, 32. Pácal – 5., 24. Pfingstner, 6. Mašín, 11. Závada, 28. Zedník, 42. Ambrož; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hudeček, Patera; 31 diváků; 60 min.
E083  SSK Future B – 1. HFK Děkanka 2:3 (1:1,1:0,0:2)
branky: 5. Lněnička, 23. Krupička – 3. Kulhánek, 38. Kratochvíl, 40. Pechar; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kohout, Tomčík; 5 diváků; 63 min.
E084  SK B.U.H. Praha – Jazzmani žatec 4:4 (2:1,0:2,2:1)
branky: 8., 9. šolta, 39. Havlík, 41. Kalát – 6. Nepivoda, 22. Ledvinka, 29. Stopka, 32. Ligda; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kohout, Tomčík; 14 diváků; 60 min.
15. kolo
E085  1. HFK Děkanka – Jazzmani žatec 7:0 (1:0,1:0,5:0)
branky: 3. Kratochvíl, 30., 32. Klatt, 34. šindelář, 35. Richter, 40. Roubalík, 43. Růžička; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Ponc, Pavlín; 5 diváků; 70 min.
E086  Banko Praha – Tatran Střešovice B 2:2 (1:1,1:0,0:1)
branky: 7. Procházka, 26. Gichsel – 7., 44. Sejk; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Tomčík, Kohout; 30 diváků; 73 min.
E087  FC Bourbon Praha – 1. HFK Děkanka 1:5 (0:2,0:0,1:3)
branky: 43. Zedník – 2. Richter, 11., 37. Kulhánek, 32. Zeman, 35. Kratochvíl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: Ponec, Pavlín; 37 diváků; 62 min.
E091  Akcent Sparta Praha B – SK B.U.H. Praha 4:6 (3:4,0:0,1:2)
branky: 2. šletr, 6., 14. šrámek, 32. Kozák – 1., 2., 12., 37. Rück, 11. Čížek, 40. Havlík; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Benzl, Nekovář; 5 diváků; 70 min.
E092  VSK Medik - Ovocné Báze – SSK Future B 3:1 (1:1,2:0,0:0)
branky: 6., 23., 24. Vlasák – 1. Nedó; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Dolanský, Jelínek; 5 diváků; 70 min.
E093  RFK Pohoda Praha – Akcent Sparta Praha B 6:4 (3:1,2:2,1:1)
branky: 2., 24., 44. Janoštík, 5. Pácal, 8. Motejl, 22. Dostál – 2. šletr, 23. Matějka, 29. šrámek, 43. Kozák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Nekovář, Benzl; 5 diváků; 65 min.
16. kolo
E088  Líný F.š.I. Č. Lípa – Banko Praha 5:5 (1:4,2:0,2:1)
branky: 7., 33. Slaný, 24. Pekárek, 25., 39. Novotný – 2. Gichsel, 2., 12. Dlouhý, 8., 39. Novák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Ponec, Pavlín; 20 diváků; 66 min.
E089  Jazzmani žatec – FC Bourbon Praha 4:5 (1:2,2:0,1:3)
branky: 2. Hamous, 16. Beneš, 27. Stopka, 44. Laibl – 13., 42. Ambrož, 15. Mašín, 39. Pfingstner, 45. Závada; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kohout, Tomčík; 15 diváků; 72 min.
E090  Tatran Střešovice B – Líný F.š.I. Č. Lípa 10:3 (2:2,5:1,3:0)
branky: 4., 5., 23., 30., 41. Petržela, 17. Tumovec, 25. Sejk, 29. Vráblík, 38. Uchytil, 43. Uhlík – 3., 7. Papež, 17. Slaný; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Tomčík, Kohout; 5 diváků; 68 min.
E094  THC M. Lázně – VSK Medik - Ovocné Báze 4:4 (1:1,1:2,2:1)
branky: 8. O. Dlouhý, 26., 45. Vincík, 45. V. Dlouhý – 3., 25. Vlasák, 27. Brandejs, 43. Staníček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Mařík, Havlík; 5 diváků; 65 min.
E095  SK B.U.H. Praha – RFK Pohoda Praha 3:2 (2:1,1:0,0:1)
branky: 7. Havlík, 10. šolta, 28. Jirásek – 15. šantora, 45. Mařík; vyloučení: 1:3 + 10 min.: Motejl (Pohoda) a Mařík (Pohoda); využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hora, Lorenc; 5 diváků; 70 min.
E096  SSK Future B – THC M. Lázně 1:11 (0:4,0:3,1:4)
branky: 45. Bachan – 1., 1., 18., 35. Vincík, 4., 26. Pilmajer, 8. Dlouhý, 28., 32., 37., 44. Benzl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Lorenc, Bartoš; 5 diváků; 70 min.
17. kolo
E097  Tatran Střešovice B – VSK Medik - Ovocné Báze 3:2 (1:1,1:0,1:1)
branky: 6. šatoplet, 21. Vráblík, 37. Uchytil – 13. Kubelka, 34. Mašát; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Vondruška, Mencl; 5 diváků; 60 min.
E098  Banko Praha – SK B.U.H. Praha 4:3 (2:0,1:2,1:1)
branky: 4., 36. Dlouhý, 4. Gichsel, 24. Procházka – 18. Havlík, 28. Rück, 44. Čížek; vyloučení: 5:7; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Vondruška, Pekárek; 5 diváků; 67 min.
E099  Líný F.š.I. Č. Lípa – Akcent Sparta Praha B 5:0 kontumačně - družstvo Akcent Sparta Praha B nenastoupilo
rozhodčí: Vondruška, Mencl; 20 min.
E103  1. HFK Děkanka – RFK Pohoda Praha 5:2 (1:1,1:0,3:1)
branky: 9., 18. Kulhánek, 31. Klatt, 36. Kratochvíl, 45. Zeman – 14., 45. Pavlík; vyloučení: 3:5 + 5 min.: Klatt (Děkanka); využití: 2:1; oslabení: 1:0; rozhodčí: Adamec, Veselý; 5 diváků; 71 min.
E104  FC Bourbon Praha – THC M. Lázně 4:5 (0:3,1:0,3:2)
branky: 22., 35., 40. Pfingstner, 38. Závada – 12. V. Dlouhý, 13., 33. Benzl, 14. O. Dlouhý, 32. Nový (NTS), 42. Pilmajer; vyloučení: 1:3 + 5 min.: Ambrož (Bourbon); využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Musil, šikola; 5 diváků; 85 min.
E105  Jazzmani žatec – SSK Future B 1:4 (0:1,1:2,0:1)
branky: 30. Stopka – 13. Verner, 26. Bachan, 30. Bartoš, 37. šamonil; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: šikola, Musil; 12 diváků; 83 min.
18. kolo
E100  SK B.U.H. Praha – Tatran Střešovice B 5:5 (3:2,1:1,1:2)
branky: 4. Havlík, 4., 11., 42. Kalát, 24. Martinovský – 1. Uhlík, 5., 43. Sejk, 19. Uchytil, 35. Řehořek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Pekárek, Menzl; 40 diváků; 71 min.
E101  VSK Medik - Ovocné Báze – Líný F.š.I. Č. Lípa 5:4 (1:1,4:2,0:1)
branky: 13. Vlasák, 16., 20. Kubelka, 23. Mašát, 23. Staníček – 7. Slaný, 19. Gabriel, 20., 35. Novotný; vyloučení: 3:4; využití: 2:2; oslabení: 0:0; rozhodčí: Vondruška, Menzl; 17 diváků; 66 min.
E102  Akcent Sparta Praha B – Banko Praha 7:1 (2:0,1:0,4:1)
branky: 2., 12., 31., 34., 41. Němčík, 27. Kozák, 45. Javořík – 36. Dlouhý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Vondruška, Mencl; 10 diváků; 71 min.
E106  THC M. Lázně – 1. HFK Děkanka 3:11 (0:1,0:7,3:3)
branky: 32. Pilmajer, 43. Dlouhý, 45. Gašparovič – 15., 25., 28., 45. Kulhánek, 19. Kautzner, 22. Klatt, 23. Pechar, 29. Mrázik, 30. Kratochvíl, 37., 44. Zeman; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; oslabení: 1:0; rozhodčí: Adamec, Veselý; 5 diváků; 70 min.
E107  RFK Pohoda Praha – Jazzmani žatec 6:0 (2:0,2:0,2:0)
branky: 7., 10. Pavlík, 8. Motejl (NTS), 31. Motejl, 25. Janoštík, 28. Mařík, 39. Dostál; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: šikola, Musil; 5 diváků; 76 min.
E108  SSK Future B – FC Bourbon Praha 0:3 (0:1,0:2,0:0)
branky: 6. Kratochvíl, 21. Ambrož, 24. Pfingstner, 40. Kratochvíl (NTS); vyloučení: 2:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: šikola, Musil; 5 diváků; 80 min.
19. kolo
E109  Banko Praha – THC M. Lázně 4:4 (1:1,0:1,3:2)
branky: 12. Gichsel, 34. Procházka, 41. Lačňák, 42. Dlouhý – 5., 43. Dlouhý, 17. Forstner, 37. Majer; vyloučení: 0:2 + 5 min.: Procházka (Banko), Koudelka (Banko) + ČK: Koudelka (Banko); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hudeček, Patera; 5 diváků; 71 min.
E110  Tatran Střešovice B – RFK Pohoda Praha 4:1 (1:0,1:1,2:0)
branky: 10. Tumovec, 27. Beznoska, 42. Uhlík, 43. Uchytil – 30. Havlík; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Tomčík, Kohout; 5 diváků; 65 min.
E111  Líný F.š.I. Č. Lípa – SSK Future B 4:1 (0:1,4:0,0:0)
branky: 18. Mach, 19. Novotný, 22. Tuček, 24. Slaný – 8. Krupička; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hudeček, Patera; 5 diváků; 71 min.
E115  FC Bourbon Praha – SK B.U.H. Praha 6:2 (0:2,2:0,4:0)
branky: 22. Kratochvíl, 28. Zedník, 35., 39. Pfingstner, 39. Feix, 44. Ambrož – 6. Kocian, 15. Kalát; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Stopka, Nepivoda; 35 diváků; 65 min.
E116  1. HFK Děkanka – VSK Medik - Ovocné Báze 4:1 (1:1,1:0,2:0)
branky: 1. Pechar, 17. Klatt, 42. Zeman, 45. Kulhánek – 2. Vlasák; vyloučení: 0:2 + 10 min.: Mašát (Báze); využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: švec, Kratochvíl; 20 diváků; 60 min.
E117  Jazzmani žatec – Akcent Sparta Praha B 4:5 (1:1,1:1,2:3)
branky: 10. Hamous, 16., 37. Stopka, 34. Laibl – 4. Skopal, 17., 45. Němčík, 33., 40. Bauer; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: švec, Kratochvíl; 50 diváků; 65 min.
20. kolo
E112  THC M. Lázně – Tatran Střešovice B 0:4 (0:1,0:1,0:2)
branky: 14. Valenta, 30. Uhlík, 40. Bartulík, 44. Sejk; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Hudeček, Patera; 5 diváků; 71 min.
E113  SSK Future B – Banko Praha 4:4 (2:1,2:1,0:2)
branky: 4. šamonil, 9. Kotrlík, 16. Černý, 17. Nedó – 3. Novák, 29. Gichsel, 42., 44. Dlouhý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Tomčík, Kohout; 5 diváků; 71 min.
E114  RFK Pohoda Praha – Líný F.š.I. Č. Lípa 5:6 (0:1,2:2,3:3)
branky: 26. Motejl, 30., 32. Pácal, 33. šantora, 45. Pavlík – 1., 19., 40., 44. Slaný, 24. J. Mach, 33. D. Mach; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Tomčík, Kohout; 7 diváků; 67 min.
E118  SK B.U.H. Praha – 1. HFK Děkanka 3:1 (0:0,1:1,2:0)
branky: 21., 32. Kocian, 45. Havlík – 27. Gotfríd; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Stopka, Nepivoda; 35 diváků; 65 min.
E119  Akcent Sparta Praha B – FC Bourbon Praha 6:2 (1:1,2:0,3:1)
branky: 9., 29., 45. Němčík, 26. Javořík, 31. Kopřiva, 44. Bauer – 10. Kratochvíl, 34. Pfingstner; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: švec, Kratochvíl; 50 diváků; 64 min.
E120  VSK Medik - Ovocné Báze – Jazzmani žatec 8:2 (2:1,2:0,4:1)
branky: 7., 25. Staníček, 15., 37. Volf, 23., 40. Brandejs, 33., 45. Vlasák – 13. Laibl, 38. Bartoš; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: švec, Kratochvíl; 40 diváků; 57 min.
21. kolo
E121  Líný F.š.I. Č. Lípa – 1. HFK Děkanka 2:3 (2:2,0:1,0:0)
branky: 6. Papež, 10. Otřísal – 7. Zeman, 9. Křenek, 17. Kadlec; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Bartůněk, Princ; 1 divák; 70 min.
E122  Banko Praha – Jazzmani žatec 2:0 (0:0,0:0,2:0)
branky: 32. Gichsel, 45. Dlouhý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Bartůněk, Princ; 19 diváků; 80 min.
E123  Tatran Střešovice B – FC Bourbon Praha 6:1 (0:0,3:1,3:0)
branky: 18., 45. Vráblík, 21. Uhlík, 30. Sejk, 32., 39. šatoplet – 26. Petráň; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Princ, Bartůněk; 30 diváků; 70 min.
E127  THC M. Lázně – Akcent Sparta Praha B 2:8 (1:2,1:1,0:5)
branky: 8. Benzl (NTS), 9. Gašparovič, 21. Vincík (NTS), 29. Nový – 2., 35., 43. Fajc, 12. Balej, 17. Bauer, 36. Javořík, 40. Janeček, 42. Němčík; vyloučení: 4:2 + 10 min.: Majer (M. Lázně); využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Zajdl, Pavlín; 1 divák; 88 min.
E128  VSK Medik - Ovocné Báze – SK B.U.H. Praha 6:2 (3:1,3:1,0:0)
branky: 1. Vlasák, 2. Bíba, 9. Kubelka, 17. Brandejs, 19. Mašát, 24. Volf – 8. Havlík (NTS), 9., 21. Havlík; vyloučení: 2:3 + 10 min.: Kalát (B.U.H.); využití: 2:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Zajdl, Pavlín; 5 diváků; 82 min.
E129  SSK Future B – RFK Pohoda Praha 6:2 (2:0,2:0,2:2)
branky: 2., 45. Cvrček, 14. Horniš, 22. Krupička, 27. Voborský, 38. Kulštruk – 34. šantora, 44. Halász; vyloučení: 3:6 + 5 min.: Motejl (Pohoda) + ČK: Motejl (Pohoda); využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Zajdl, Pavlín; 5 diváků; 70 min.
22. kolo
E124  1. HFK Děkanka – Banko Praha 6:4 (2:1,2:1,2:2)
branky: 1., 8., 19. Klatt, 20. Richter, 32. Kadlec, 36. Kulhánek – 6. Gichsel, 23. Novák, 39. Dlouhý (TS), 44. Dlouhý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Princ, Bartůněk; 120 diváků; 75 min.
E125  FC Bourbon Praha – Líný F.š.I. Č. Lípa 2:3 (0:0,0:1,2:2)
branky: 34. Závada, 39. Petráň – 23. Jedlička, 40. Ištok, 45. Slaný; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Bartůněk, Princ; 15 diváků; 80 min.
E126  Jazzmani žatec – Tatran Střešovice B 0:9 (0:2,0:2,0:5)
branky: 8., 38. Bartulík, 15. Ďarmek, 19. Petržela, 22. šatoplet, 33. Sejk, 34. Uchytil, 40. Valenta, 43. Pešek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Bartůněk, Princ; 10 diváků; 72 min.
E130  Akcent Sparta Praha B – VSK Medik - Ovocné Báze 3:5 (0:1,1:1,2:3)
branky: 27. Javořík, 36. Němčík, 45. Balej – 4., 34. Kubelka, 29., 39., 45. Staníček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Jelínek, Veselý; 5 diváků; 79 min.
E131  RFK Pohoda Praha – THC M. Lázně 13:7 (4:2,5:3,4:4)
branky: 2., 5., 34. Stádník, 6., 41. Janoštík, 8., 27. šantora, 20. Pácal, 22., 23. Pavlík, 22., 45. Halász, 37. Mařík – 1., 10., 23., 27. Majer, 18., 41. Vincík, 31. Benzl; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: Jelínek, Veselý; 5 diváků; 83 min.
E132  SK B.U.H. Praha – SSK Future B 4:2 (1:0,1:1,2:1)
branky: 3., 35. šolta, 25. Havlík, 41. Kocian – 27. Krupička, 45. Voborský; vyloučení: 2:4 + 10 min.: štětkář (Future); využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Jelínek, Veselý; 5 diváků; 68 min.



statistiky zápasů sezóny:
 | mladší sezóny |  2002/2003 |  2001/2002 |  2000/2001 |  1999/2000 |  1998/1999 |  1997/1998 |  1996/1997 |  1995/1996 | 

 | tabulka |  kanadské bodování |  stat. zápasů |  stat. přesilovek |  stat. trestů |