Sezóna 2007/2008     (2. pražská liga)

Utkání v základní části


1. kolo
001  RFK Pohoda Praha - FBC Panthers B 5 : 6 (2:2,0:1,3:3)
branky: 9. Halász, 9. Janoštík, 35. Motejl, 41. Kalista, 44. Honc - 8. Kolenčík, 15.,41. Dytrt, 19. Baručák, 35.,36. Hajník; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
002  IB Vodolka - Floorball Club SK Pchery 14 : 3 (5:0,6:2,3:1)
branky: 7.,13. Bradáč, 8. Skála, 8.,20.,30.,39. Šťastný, 13.,37.,39. Malý, 16.,28. Ruda L., 19.,29. Bališ - 19. Tvrdý, 20. Císař, 45. Bejček; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
003  Athletics Praha - Tatran Střešovice C 6 : 0 (4:0,1:0,1:0)
branky: 4.,10. Borecký, 8. Paulus J., 9.,18. Fencík, 45. Introvič (vlastní) -; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
004  J.B.M. Praha - SK Kladno Raisins 5 : 5 (1:2,1:3,3:0)
branky: 3.,30. Staníček, 35.,44. Nejedlý, 40. Rotta J. - 7.,12.,26. Pavlík, 23. Náprstek, 25. Metelka; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
005  FBC Suchdol Revival - Noxa Ruzyně 4 : 2 (1:0,1:0,2:2)
branky: 5. Fait, 18. Pfeifer, 36. Javořík, 45. Kužela - 33. Hošek, 38. Šváb P.; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
2. kolo
006  Floorball Club SK Pchery - RFK Pohoda Praha 2 : 13 (0:2,2:6,0:5)
branky: 18. Mikuš, 28. Zíma - 5. Motejl, 10.,38. Mařík, 19.,22.,24.,28.,30.,39. Janoštík, 30. Šantora, 41. Halász, 41.,45. Pácal; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
007  Tatran Střešovice C - IB Vodolka 1 : 4 (0:2,0:2,1:0)
branky: 36. Zuman J. - 9. Fenyk Mil., 12. Tauš R., 22. Tauš O., 25. Bradáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
008  FBC Panthers B - FBC Suchdol Revival 3 : 7 (0:1,3:2,0:4)
branky: 16. Dajčar, 26. Dytrt, 27. Petráček - 2.,40. Fait, 19. Nerad M., 19.,38. Hekrle, 32.,45. Javořík; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
009  Noxa Ruzyně - J.B.M. Praha 4 : 4 (0:0,1:1,3:3)
branky: 26.,38. Šváb O., 32. Růžička, 34. Roubalík - 30. Staníček, 33. Rotta J., 42.,43. Egem; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
010  SK Kladno Raisins - Athletics Praha 1 : 10 (1:2,0:3,0:5)
branky: 9. Metelka - 11.,25.,45. Borecký, 13.,23.,40. Paulus P., 28. Novák P., 38. Novotný, 39. Novák B., 41. Pytl; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
3. kolo
011  FBC Suchdol Revival - Floorball Club SK Pchery 11 : 0 (4:0,4:0,3:0)
branky: 5.,26.,31.,36. Javořík, 5. Kužela, 13. Nerad M., 15.,27. Čítek, 18. Mitrovský, 26. Pfeifer, 40. Hekrle -; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
012  J.B.M. Praha - FbC Panthers B 3 : 4 (2:1,0:2,1:1)
branky: 4. Rotta J., 15. Rokos, 37. Hergl - 7.,38. Pech, 16. Hajník, 17. Tůma P.; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
013  Athletics Praha - Noxa Ruzyně 5 : 3 (0:2,2:0,3:1)
branky: 20.,24.,45. Paulus P., 38. Borecký, 43. Paulus J. - 8. Vozka, 12. Šváb O., 45. Vlček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
014  RFK Pohoda Praha - Tatran Střešovice C 4 : 3 (0:1,2:2,2:0)
branky: 20.,45. Kropáček, 30. Stádník, 37. Janoštík - 10. Poživil, 19. Merta, 27. Landa; vyloučení: 5:1; využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
015  IB Vodolka - SK Kladno Raisins 6 : 3 (2:2,0:1,4:0)
branky: 3. Ruda L., 11. Fenyk Mil., 31.,38. Skála, 31. Bališ, 33. Malý - 5.,13.,24. Kindl; vyloučení: 6:5; využití: 2:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
4. kolo
016  Floorball Club SK Pchery - J.B.M. Praha - Kontumace domácím
branky: -; vyloučení: :; využití: :; oslabení: :; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
017  Tatran Střešovice C - FBC Suchdol Revival 1 : 2 (0:1,1:1,0:0)
branky: 24. Landa - 15. Fait, 20. Javořík; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
018  FbC Panthers B - Athletics Praha 3 : 5 (2:0,0:5,1:0)
branky: 10. Boreš, 10. Rob, 37. Tůma P. - 17.,19. Borecký, 19. Fencík, 21. Čížek A., 28. Paulus P.; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
019  Noxa Ruzyně - IB Vodolka 1 : 5 (0:2,1:2,0:1)
branky: 26. Růžička - 3.,7. Kožíšek, 26.,39. Malý, 27. Skála; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; oslabení: 0:1; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
020  SK Kladno Raisins - RFK Pohoda Praha 3 : 5 (1:2,0:1,2:2)
branky: 8.,40. Bořkovec M., 37. Hink - 7.,33.,37. Janoštík, 11.,30. Mařík; vyloučení: 6:3 + 5min.: Metelka (Kladno) + 10min.: Náprstek (Kladno) + ČK.: Metelka (Kladno); využití: 0:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
5. kolo
021  J.B.M. Praha - FBC Suchdol Revival 1 : 5 (0:3,1:0,0:2)
branky: 29. Egem - 9.,10. Nerad M., 10.,40. Javořík, 42. Kužela; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
022  IB Vodolka - Athletics Praha 1 : 2 (0:0,0:2,1:0)
branky: 35. Šťastný - 24.,25. Novák P.; vyloučení: 6:2; využití: 0:1; oslabení: 1:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
023  RFK Pohoda Praha - Noxa Ruzyně 4 : 2 (1:0,0:1,3:1)
branky: 3.,42. Janoštík, 32. Mařík, 36. Stádník - 23. Roubalík; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
024  FbC Panthers B - Floorball Club SK Pchery 8 : 5 (4:2,2:1,2:2)
branky: 1.,45. Dytrt, 7. Boreš, 8.,10. Školník, 19.,21. Dajčar, 38. Kolanda - 4. Liška Z., 4.,38. Fišer, 22. Tvrdý, 38. Liška J.; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
025  Tatran Střešovice C - SK Kladno Raisins 5 : 2 (2:0,0:1,3:1)
branky: 4. Merta, 8.,42. Filipovič, 35.,43. Zuman J. - 27. Bořkovec M., 34. Náprstek; vyloučení: 1:2 + 10min.: Náprstek (Kladno); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
6. kolo
026  J.B.M. Praha - RFK Pohoda Praha 3 : 4 (0:2,2:2,1:0)
branky: 18. Rotta J., 27. Egem, 34. Vacek - 8. Janoštík, 13. Honc, 21. Mařík, 30. Motejl; vyloučení: 4:2 + 5min.: Nejedlý (J.B.M.), Motejl (Pohoda) + ČK.: Nejedlý (J.B.M.), Motejl (Pohoda); využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
027  Athletics Praha - FBC Suchdol Revival 6 : 1 (2:0,2:1,2:0)
branky: 6. Novotný, 13. Paulus P., 16. Kulle, 22. Novák B., 41. Paulus J., 42. Borecký - 28. Javořík; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
028  IB Vodolka - FbC Panthers B 1 : 0 (0:0,1:0,0:0)
branky: 20. Fenyk Mil. -; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
029  Tatran Střešovice C - Noxa Ruzyně 4 : 2 (2:0,1:1,1:1)
branky: 6.,21. Ciml, 11. Brousil, 42. Zeman - 29. Urban, 38. Roubalík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
030  Floorball Club SK Pchery - SK Kladno Raisins 9 : 6 (1:2,5:3,3:1)
branky: 17. Kohout, 20. Tvrdý, 21.,22.,27.,43. Fišer, 41. Liška J., 45. Havrda - 5. Bořkovec T., 15.,40. Bořkovec M., 18. Metelka, 19. Hink, 25. Kindl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
7. kolo
031  FBC Suchdol Revival - RFK Pohoda Praha 2 : 4 (2:3,0:0,0:1)
branky: 2. Čítek, 7. Pfeifer - 5. Janoštík, 8. Mařík, 8. Kropáček, 33. Honc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
032  J.B.M. Praha - IB Vodolka 1 : 4 (0:0,1:2,0:2)
branky: 24. Staníček - 19.,26.,32.,42. Fenyk Mil.; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
033  FbC Panthers B - Tatran Střešovice C 4 : 10 (0:1,2:5,2:4)
branky: 17.,28. Tůma J., 31. Hajník, 40. Baručák - 8.,16.,23.,27.,31. Filipovič, 16.,33. Poživil, 27. Merta, 32.,35. Zuman J.; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
034  Athletics Praha - Floorball Club SK Pchery 15 : 2 (5:0,2:0,8:2)
branky: 3. Borecký, 6.,10.,36. Paulus P., 7.,12.,32. Novotný, 16. Novák B., 28.,32. Fencík, 31. Kulle, 32. Paulus J., 38.,44. Jambor, 39. Novák P. - 40. Fišer, 41. Liška J.; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
035  SK Kladno Raisins - Noxa Ruzyně 3 : 5 (1:1,0:1,2:3)
branky: 4. Bořkovec M., 42. Pavlík, 43. Metelka - 3. Šváb O., 24. Vlček, 33. Janďourek, 35. Roubalík, 40. Růžička; vyloučení: 1:3 + 10min.: Růžička (Noxa); využití: 0:0; oslabení: 2:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
8. kolo
036  J.B.M. Praha - Tatran Střešovice C 1 : 1 (0:0,0:1,1:0)
branky: 42. Nejedlý - 30. Poživil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
037  Athletics Praha - RFK Pohoda Praha 6 : 2 (3:1,0:0,3:1)
branky: 10. Fencík, 13. Paulus P., 15.,36.,39. Paulus J., 36. Čížek A. - 3. Janoštík, 43. Kropáček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
038  IB Vodolka - FBC Suchdol Revival 1 : 2 (0:0,1:1,0:1)
branky: 18. Kožíšek - 21.,43. Mitrovský; vyloučení: 2:2 + 5min.: Javořík (Suchdol), Ruda T. (Vodolka) + 10min.: Ruda L. (Vodolka) + ČK.: Javořík (Suchdol), Ruda T. (Vodolka); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
039  FbC Panthers B - SK Kladno Raisins 6 : 1 (1:0,2:1,3:0)
branky: 5. Boreš, 22.,39.,43. Hajník, 29.,39. Dytrt - 17. Kindl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
040  Noxa Ruzyně - Floorball Club SK Pchery 6 : 3 (0:3,0:0,6:0)
branky: 31. Růžička, 35. Roubalík, 36.,42.,45. Šváb O., 45. Tuma - 2.,10. Tvrdý, 4. Fišer; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
9. kolo
041  Athletics Praha - J.B.M. Praha 3 : 2 (1:0,2:2,0:0)
branky: 1.,19. Paulus J., 18. Jambor - 17. Nejedlý, 24. Staníček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
042  RFK Pohoda Praha - IB Vodolka 1 : 4 (0:1,0:2,1:1)
branky: 42. Janoštík - 9. Stehno, 16. Ruda L., 24. Fenyk Mil., 45. Šťastný; vyloučení: 5:2 + 5min.: Motejl (Pohoda) + ČK.: Motejl (Pohoda); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
043  FBC Suchdol Revival - SK Kladno Raisins 11 : 5 (5:2,4:2,2:1)
branky: 2.,8.,17.,26.,27. Hekrle, 13. Nedó, 13. Fait, 13. Mitrovský, 26. Pfeifer, 32. Javořík, 42. Babák - 10.,15.,21. Bořkovec M., 22. Kindl, 32. Bořkovec T.; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
044  Noxa Ruzyně - FbC Panthers B 2 : 2 (0:1,1:1,1:0)
branky: 30. Šváb P., 33. Vlček - 9. Hajník, 19. Gula; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
045  Floorball Club SK Pchery - Tatran Střešovice C 0 : 8 (0:3,0:3,0:2)
branky: - 9. Brousil, 13.,28.,42.,43. Poživil, 14. Filipovič, 20. Javůrek, 24. Zuman R.; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
10. kolo
046  FbC Panthers B - RFK Pohoda Praha 2 : 1 (1:1,0:0,1:0)
branky: 11. Kudela, 37. Dajčar - 15. Kropáček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
047  Floorball Club SK Pchery - IB Vodolka 0 : 9 (0:1,0:3,0:5)
branky: - 3. Ruda L., 17. Stehno, 22.,38.,40. Kožíšek, 28. Skazko, 31. Malý, 33. Fenyk Mil., 37. Mišák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
048  Tatran Střešovice C - Athletics Praha 8 : 3 (3:1,3:0,2:2)
branky: 9.,13.,28.,32.,37. Zuman J., 10.,21. Javůrek, 28. Merta - 8. Paulus P., 41. Pytl, 44. Borecký; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
049  SK Kladno Raisins - J.B.M. Praha 6 : 9 (2:1,1:5,3:3)
branky: 5. Metelka, 15.,32.,44.,45. Bořkovec M., 28. Kindl - 2. Hergl, 17. Hájek T., 22. Bezpalec, 24.,44. Rotta J., 27.,36. Staníček, 28. Rokos, 33. Jihlavec; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; oslabení: 0:1; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
050  Noxa Ruzyně - FBC Suchdol Revival 3 : 5 (1:1,1:3,1:1)
branky: 3. Heteš, 14. Hošek, 40. Tuma - 12. Nerad M., 23. Nedó, 24. Javořík, 25.,35. Mitrovský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
11. kolo
051  RFK Pohoda Praha - Floorball Club SK Pchery 7 : 1 (1:0,1:0,5:1)
branky: 11.,39. Janoštík, 28.,38. Honc, 35. Stádník, 40. Šimpach, 44. Kropáček - 44. Martinovský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
053  FBC Suchdol Revival - FbC Panthers B 3 : 2 (2:0,1:0,0:2)
branky: 2. Javořík, 7. Fait, 24. Mitrovský - 31. Dytrt, 42. Randa; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
054  J.B.M. Praha - Noxa Ruzyně 1 : 7 (1:1,0:2,0:4)
branky: 8. Rotta J. - 11.,22.,41. Růžička, 20.,34.,39. Hošek, 32. Vlček; vyloučení: 2:0 + 10min.: Vacek (J.B.M.); využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
055  IB Vodolka - Tatran Střešovice C 4 : 2 (2:1,1:0,1:1)
branky: 10.,15. Ruda L., 19. Kožíšek, 45. Šťastný - 10. Poživil, 41. Zuman J.; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
055  Athletics Praha - SK Kladno Raisins 8 : 2 (3:1,2:1,3:0)
branky: 7. Borecký, 11. Pytl, 14.,22.,42. Čížek A., 24.,38. Novák B., 33. Jambor - 3.,28. Pavlík; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
12. kolo
056  FBC Suchdol Revival - Floorball Club SK Pchery 9 : 3 (2:1,1:0,6:2)
branky: 9.,33.,40. Babák, 10.,28. Mitrovský, 31. Kužela, 31. Hekrle, 37. Pfeifer, 42. Fait - 4.,39. Fišer, 42. Mikuš; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
057  FbC Panthers B - J.B.M. Praha 8 : 0 (2:0,3:0,3:0)
branky: 9. Dajčar, 12. Dytrt, 26. Trnobranský, 27. Boreš, 30.,36. Tůma J., 39. Bohdaň, 43. Hajník -; vyloučení: 2:3 + 5min.: Rotta J. (J.B.M.); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
058  Noxa Ruzyně - Athletics Praha 1 : 1 (0:1,1:0,0:0)
branky: 25. Urban - 11. Borecký; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
059  Tatran Střešovice C - RFK Pohoda Praha 3 : 4 (1:1,1:3,1:0)
branky: 11. Boháč (vlastní), 20. Poživil, 33. Landa - 6.,21.,22. Najman, 18. Kovařík; vyloučení: 3:2 + 5min.: Klíma (Tatran C), Boháč J. (Pohoda) + ČK.: Boháč J. (Pohoda); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
060  SK Kladno Raisins - IB Vodolka 2 : 6 (1:2,0:1,1:3)
branky: 15. Bořkovec M., 33. Metelka - 4. Ruda L., 8. Šťastný, 20. Kožíšek, 31.,33. Malý, 40. Kovařík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
13. kolo
061  J.B.M. Praha - Floorball Club SK Pchery 11 : 4 (3:1,3:0,5:3)
branky: 4.,23. Staníček, 12.,27.,38. Rotta J., 14. Nejedlý, 25.,43. Egem, 32. Cyrani, 33.,35. Hergl - 5. Hořejší, 34. Tvrdý, 41. Fišer, 42. Martinovský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
062  FBC Suchdol Revival - Tatran Střešovice C 2 : 7 (0:3,2:2,0:2)
branky: 21.,30. Mitrovský - 2.,14.,42. Poživil, 10.,35. Zuman J., 26. Merta, 28. Landa; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
063  Athletics Praha - FbC Panthers B 4 : 3 (1:1,1:2,2:0)
branky: 11. Novák P., 19.,33. Borecký, 35. Pytl - 10. Baručák, 17.,24. Randa; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
064  IB Vodolka - Noxa Ruzyně 3 : 4 (1:0,1:2,1:2)
branky: 11. Šťastný, 18. Malý, 37. Bradáč - 19.,41. Tuma, 20. Růžička, 28. Urban; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
065  RFK Pohoda Praha - SK Kladno Raisins 6 : 6 (3:0,0:3,3:3)
branky: 2.,5.,32.,38. Kropáček, 7. Mařík, 45. Boháč J. - 16.,40. Metelka, 24.,27. Kindl, 36. Klements, 37. Bořkovec M.; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
14. kolo
066  FBC Suchdol Revival - J.B.M. Praha 2 : 0 (0:0,1:0,1:0)
branky: 18. Mitrovský, 45. Javořík -; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
067  Athletics Praha - IB Vodolka 5 : 2 (2:0,1:1,2:1)
branky: 2. Paulus J., 15. Čížek A., 21. Borecký, 36. Novák B., 38. Pytl - 29. Kovařík, 42. Fenyk Mil.; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
068  Noxa Ruzyně - RFK Pohoda Praha 2 : 5 (1:3,1:1,0:1)
branky: 8. Heteš, 16. Urban - 1. Kovařík, 7.,37. Honc, 11.,17. Mařík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
069  Floorball Club SK Pchery - FbC Panthers B 4 : 12 (2:3,0:2,2:7)
branky: 1.,37. Fišer, 15.,34. Žifčák - 10.,42. Denk, 11.,25.,38. Hajník, 11.,21. Kropáček, 31.,36. Dytrt, 35. Schichman, 42. Šafránek, 43. Baručák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
070  SK Kladno Raisins - Tatran Střešovice C 2 : 4 (0:1,1:1,1:2)
branky: 24. Kindl, 43. Hink - 2.,33. Introvič, 17. Poživil, 33. Zuman J.; vyloučení: 2:2 + 5min.: Náprstek (Kladno) + ČK.: Náprstek (Kladno); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
15. kolo
071  RFK Pohoda Praha - J.B.M. Praha 10 : 1 (3:0,3:0,4:1)
branky: 2. Mařík (vlastní), 14. Motejl, 15.,30. Mařík, 16.,28.,41. Kovařík, 39.,45. Kropáček, 45. Boháč J. - 43. Hergl; vyloučení: 3:3 + 10min.: Egem (J.B.M.); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
072  FBC Suchdol Revival - Athletics Praha 3 : 9 (0:2,1:2,2:5)
branky: 21.,36. Babák, 45. Fait - 4. Jambor, 6. Novák B., 29. Paulus J., 29. Pytl, 33. Fencík, 36.,44. Novák P., 41. Kulle, 42. Paulus P.; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
073  FbC Panthers B - IB Vodolka 4 : 1 (0:1,2:0,2:0)
branky: 23. Trnobranský, 27. Šafránek, 33.,45. Schichman - 6. Fenyk Mil.; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
074  Noxa Ruzyně - Tatran Střešovice C 2 : 5 (1:0,1:1,0:4)
branky: 11. Heteš, 25. Janďourek - 30. Zuman R., 33.,40.,44. Zuman J., 40. Rada; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min. střely: 0:0;
075  SK Kladno Raisins - Floorball Club SK Pchery 7 : 3 (4:0,1:1,2:2)
branky: 6.,9. Pavlík, 8. Bořkovec T., 9. Náprstek, 14. Hink, 35.,43. Bořkovec M. - 29. Jasinčuk, 37. Martinovský, 43. Liška Z.; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
16. kolo
076  RFK Pohoda Praha - FBC Suchdol Revival 4 : 3 (0:3,3:0,1:0)
branky: 17. Mařík, 21. Kovařík, 29. Todorov, 38. Kropáček - 3.,10. Hekrle, 5. Javořík; vyloučení: 2:1 + 5min.: Kovařík (Pohoda); využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
077  IB Vodolka - J.B.M. Praha - Kontumace hostům
branky: -; vyloučení: :; využití: :; oslabení: :; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
078  Tatran Střešovice C - FbC Panthers B 1 : 5 (0:1,0:1,1:3)
branky: 35. Merta - 10.,45. Búry, 18.,33.,45. Šafránek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
079  Floorball Club SK Pchery - Athletics Praha 1 : 15 (0:4,1:5,0:6)
branky: 22. Fišer - 3.,15.,18.,25. Borecký, 12. Čížek A., 15.,26. Novotný, 17.,21.,39. Paulus J., 36.,37.,44. Novák B., 43.,45. Jambor; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
080  Noxa Ruzyně - SK Kladno Raisins 15 : 2 (5:0,4:1,6:1)
branky: 4.,29. Hošek, 8.,15.,16.,21.,28.,31.,37.,38.,39.,44. Urban, 10.,15. Vozka, 35. Heteš - 16. Kindl, 37. Hink; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
17. kolo
081  Tatran Střešovice C - J.B.M. Praha 4 : 3 (1:2,2:1,1:0)
branky: 10.,16.,26. Zuman J., 38. Ciml - 9. Staníček, 14. Hájek T., 17. Rotta J.; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
082  RFK Pohoda Praha - Athletics Praha 3 : 2 (0:0,2:0,1:2)
branky: 17.,33. Janoštík, 23. Jindrák - 32. Paulus J., 40. Fencík; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
083  FBC Suchdol Revival - IB Vodolka 2 : 1 (0:1,0:0,2:0)
branky: 33. Nedó, 44. Javořík - 8. Bradáč; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
084  SK Kladno Raisins - FbC Panthers B 2 : 2 (1:0,0:1,1:1)
branky: 11. Klements, 32. Bořkovec M. - 28. Parduba, 34. Rob; vyloučení: 9:7; využití: 1:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
085  Floorball Club SK Pchery - Noxa Ruzyně 4 : 3 (2:2,0:0,2:1)
branky: 8.,15.,35. Liška Z., 31. Mikuš - 4.,43. Hošek, 12. Vozka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
18. kolo
086  J.B.M. Praha - Athletics Praha 4 : 2 (3:1,1:0,0:1)
branky: 2. Rokos, 8.,23. Rotta J., 13. Nejedlý - 14. Borecký, 40. Pytl; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
087  IB Vodolka - RFK Pohoda Praha 2 : 4 (2:1,0:2,0:1)
branky: 7. Ruda L., 14. Bališ - 14. Najman, 16. Janoštík, 21. Šimpach, 43. Mařík; vyloučení: 3:4 + 10min.: Bališ (Vodolka); využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
088  SK Kladno Raisins - FBC Suchdol Revival 4 : 8 (0:3,3:3,1:2)
branky: 20. Pavlis, 23. Kindl, 28. Bořkovec T., 37. Metelka - 4. Babák, 9. Pfeifer, 14.,30. Mitrovský, 20.,37. Šamonil, 24.,42. Javořík; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
089  FbC Panthers B - Noxa Ruzyně 2 : 5 (0:2,1:2,1:1)
branky: 24. Dytrt, 43. Parduba - 3. Vozka, 4.,28. Urban, 23. Hošek, 45. Heteš; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.
090  Tatran Střešovice C - Floorball Club SK Pchery 13 : 2 (2:0,4:1,7:1)
branky: 9.,27.,35.,37.,38.,44. Zuman J., 10.,30.,36. Brousil, 24. Introvič, 29. Polcar, 31. Javůrek, 39. Ciml - 18. Martinovský, 39. Liška Z.; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; oslabení: 1:0; rozhodčí: , ; diváků: ; 0 min.



statistiky zápasů sezóny:
 | 2007/2008 |  2006/2007 |  2005/2006 |  2004/2005 |  2003/2004 |  starší sezóny | 

 | tabulka |  kanadské bodování |  stat. zápasů |  stat. přesilovek |  stat. trestů |